Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék si-cu kutyus 4 hónapos...

Keverék si-cu kutyus 4 hónapos bolhaírto nyakörve van, rendszeresen fürdetem, élösködö nincs benne mégis sokat vakarózik! Mitöl lehet? Valami ellenszer?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 11:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Oké leveszem a nyakörvet hátha ! Szoktam neki venni dobozos

Kutya kaját,Complette Dog Food /CBA/ abból este szokott kapni. Lehet majd nem adok neki belöle egy ideig!

Köszi a tippeket!

2012. júl. 2. 09:23
 12/14 anonim ***** válasza:
hú te sz.arabb kajával nem tudnád etetni?
2012. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Maxitabi ***** válasza:

Háát arra én is allergiás lennék, amivel eteted. Vegyél neki jó minőségűt, ez a fajta lehet érzékeny gyomrú ill. allergiára hajlamos.A szupermarketekben kapható tápokat felejtsd el!

Első helyen az összetételben hús legyen- min (na jó) 40-50%; cukor (karamell, cukorrépa stb), színezék, ízfokozó, tartósítószer TILOS! Én gabonával, kukoricával tömöttet sem adnék..

Persze attól is függ, mennyi pénzt tudsz rááldozni. Az olcsó anyagok az olcsó tápokban betegséget, allergiát okozhatnak.

2012. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Na mindíg tanul valamit az ember!!! Nem tudtam hogy ezek

a kutyakaják ennyire silányak!!! Köszi akkor körülnézek

Kisállat boltba, bár már nem lehet tudni a mai világba

szerintem hogy mit hol gyártanak!

2012. júl. 3. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!