Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1éves lesz amstaff kutyusom...

1éves lesz amstaff kutyusom és mégmindig csak 25kg és 49cm a rmagassága. Arányosnak arányos de mégis feleakkora a fajtatársaihoz képest!?

Figyelt kérdés
Idáig fides junior tápot kapott,nagyon szereti nincs vele gond mellette adok neki hust illetve csontot is.Tehát nem házikoszttal etetem,mégis kicsinek találom. Szerintetek váltsak másik junior tápra erre a fél évre még h kicsit nagyobb legyen? Ha igen akkor milyen tápot tudnátok ajánlani ami kifejezetten növelné a kondicioját illetve temretét?
2012. júl. 2. 12:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönönm a válaszokat,félreértés ne esssék nem az a bajom h nem elég "kemény " a kutyám. nagyon arányos izmos szép csak alacsonynak találom. milyen táppal etessek inkább?
2012. júl. 2. 14:35
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért tartod alacsonynak????


Íme az eredeti, angol nyelvű standard:

SIZE : Height and weight should be in proportion. A height of about eighteen to nineteen inches (46 48 cm) at the shoulder for the male and seventeen to eighteen inches (43 46 cm) for the female to be

considered preferable.


Tehát a kutyád már 1 centivel nagyobb, mint a standard. Ami pl. egy kiállításon elvileg hibának számít.

2012. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, pont jó a mérete. Esetleg az kavarhat be, hogy manapság nagyon sok amstaffnak mondott amstaff-keverékkel lehet találkozni (mióta ilyen nagy divat lett) amik magasabbak lehetnek a standardben előírtnál, mivelhogy keverékek, esetleg azoktól kisebb, nem? Az viszont nem baj.
2012. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

lehet igy is nézni köszönönm h nyugtattok:)


Végülis gyönyörű a kis gömböc,és nekem csak is ez számit,csak már sok emebrtől(mondjuk hozzáteszem lajikusok véleménye) hallottam h sztük kicsi és h keverék biztos. ...-.- mondanom sem kell h ezekre mit reagáltam,tudom a 46-48cmert a kanoknál mmint h az a standard ez engem is nyugtatott.Csak egyszerűen bántott a sok beszolás és gondoltam megérdeklődöm h ti találkoztatok e már e magaságu kutyussal illetve lehet -e és kell-e növelnem a magasságot:)

2012. júl. 2. 19:19
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem alacsony. Valószínűleg hozzá nem értő emberek keverékezték le. Mindig szép kutyái voltak a tenyésztőnek. A tőle származó kutyák is szép kiállítási eredményeket szoktak elérni.
2012. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs olyan sem ételben, sem bármi kutyulékban, amivel megnövesztheted az 1 éves kutyádat.
2012. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!