Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetek ilyen...

Honnan szerezhetek ilyen német juhászt? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy német juhászt szeretnék vásárolni

de minden kennelben ezek a csúnya legörbített hátú itt egy kép : [link] egyedeket látom(ami nekem nem tetszik)mondták sokan hogy beállítás miatt van,de láttam kiállításokon hogy teljesen ez nem igaz,munkásat pedig nem szeretnék,mert nekem kizárólag a rajzosak tetszenek.

ilyenek:

[link]

[link]

[link]

Ilyen kutyákat hol lehet kapni?

Sok tenyészetet megnéztem már,de még sehol sem láttam volna szép rajzos kutyust.


2012. júl. 2. 19:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

a legörbitett hátú nekem sem tetszik de ezek az ugynevezett show minőségűek. Tehát amiket kiállitásra viszel esetlegesen tenyésztel. A munka kutyák amiről tebeszélsz viszont nem ez a kategoria,ők kifejezetten jo munka vérvonalbol származo még többynire egyenes hátu nj-ok!

Linkelek pár tenyésztőt akikről sok jot hallottam,de jelezném h személyesen egyiküket sem ismerem!Tehát nem reklám,de ha többet és első kezű infot akarsz tudni ikább keresd fel vmelyiküket!

[link]

[link]

[link]


de ha ez sem elég keress rá googliba h nj munkakutya kennel...


Sok sikert a kutyushoz és örömteli perceket!:)

2012. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
kutya.hu? Állatorvosod a környéken ismer jó pár kennelt, kérj tőle tanácsot.
2012. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

hát értem

igazából amit linkeltél abból 2 kennelbe szinte csak ordasok vannak a harmadikba pedig ugyancsak vannak legörbített hátú egyedek...

tudom hogy a munkásoknak egyenes a háta,de nincs rajzos munkás német juhász csak ordas vagy fekete?

vagy olyan show vonalú német juhász kennel ahol egyenes hátú egyedekkel folyik a tenyésztés?

2012. júl. 2. 19:59
 4/36 anonim ***** válasza:

Hát ha látom az utolsó képen egy ónémet van ...

Ők rajzosak csak hosszabb a szőrük :)

Írd be hogy ónémet juhász , de ilyet is csak jó kennelből lehet venni mert sajnos őket is fenyegeti a diszplázia :/

2012. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

[link]

Én róluk sok jót hallottam de van aki lehordja őket...:/

Tehát jelzem nem ismerem őket de számomra megbízhatónak tűnnek:)

2012. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
értem,köszi :)
2012. júl. 2. 20:45
 7/36 anonim ***** válasza:

teljesen egyenes hátút nem nagyon találsz. Az nj háta lejtős. Van rajzosban is olyan tenyésztő, aki nem a kiállításra csinálja csak a kutyáit. Mentes a kutya minden túlkapástól.

A németjuhászkutya. lap.hu oldalon rengeteg tenyésztő van. Ne sajnáld az időt és nézd meg a honlapjaikat.

2012. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Dózsafalvinál születtek májusban rajzos kölykök. Meg a Szácsivárinál is szoktak lenni.
2012. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Szécsitől, ha lehet ne.Oda ember kell a kutyához.
2012. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
attol h van a belikelteknek csapotthátú nj-a az nem azt jelenti h nincs egynees hátúja.ha már vki veszi a fáradtságot arra h utánanézzen a válasznak ahelyett h te magad felvennéd a kapcsolatott a tenyésztőkkel h ők ajánljanak neke olyan kennelt. Kérlek tiszteld meg a másikat h elolvasod a válaszát illetve likjeit tüzetesen átnézed.
2012. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!