Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetek ilyen...

Honnan szerezhetek ilyen német juhászt? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy német juhászt szeretnék vásárolni

de minden kennelben ezek a csúnya legörbített hátú itt egy kép : [link] egyedeket látom(ami nekem nem tetszik)mondták sokan hogy beállítás miatt van,de láttam kiállításokon hogy teljesen ez nem igaz,munkásat pedig nem szeretnék,mert nekem kizárólag a rajzosak tetszenek.

ilyenek:

[link]

[link]

[link]

Ilyen kutyákat hol lehet kapni?

Sok tenyészetet megnéztem már,de még sehol sem láttam volna szép rajzos kutyust.


2012. júl. 2. 19:14
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

kedves utolsó a linkeket tüzetesen átnéztem

kb - kutya volt kevésbé lejtős hátú amilyennek kellene lennie

5-6 kutya pedig jobban csapott hátú volt

a többieknek köszönöm.

2012. júl. 4. 13:32
 12/36 anonim ***** válasza:
Üdv! A rajzos kutyák nem mindig sikerülnek minden alomba. Gondolom szerencsén múlik, aztán van vagy benne, vagy nem!
2012. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nem értitek, hogy ez a "kiállítási póz"?? A NJ-k-nek egyáltalán nem ilyen a háta! Mindjárt lefényképezem az én kutyámat! Pillanat.
2012. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Az utolsó képen éppen úgy állt be, azt ne nézzétek! :D És másoljátok be légy szíves!


www.kepfeltoltes.hu/view/120707/F_nyk_p1053_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


www.kepfeltoltes.hu/view/120707/F_nyk_p1052_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



www.kepfeltoltes.hu/view/120707/F_nyk_p1051_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


www.kepfeltoltes.hu/view/120707/F_nyk_p1050_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



www.kepfeltoltes.hu/view/120707/F_nyk_p1047_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
A te kutyád milyen bírálatot kapott kiállításon, tenyészszemlén? Mert a kép alapján bizony, neked egyenes hátú a kutyád, kevés hátsó szöggel.
2012. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen a többi kenneles kutyus is! :) Csak a kép kedvéért csinálják ezt. :) Ő a Royalvölgyi kennelből van, az apja valami "nyomkövető". :) Az apja is olyan legörbített háttal áll.
2012. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
nem csak a kép kedvéért. ha a kutyának megfelelő a hátsó szögellése, a kényelmes lábtartás bizony a kiállítási póz. Persze, nem mindegy, milyen mértékben teszi hátra meg előre a lábait.Még az un egyenes hátúaknak is megvan a hátsó kitámasztásos állása .Csak azoknak kevésbé látványos.
2012. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy van-e német juhászod?

Nem! MINDEN, MINDEN német juhászkutyának egyenes a háta! Nagyon régóta vannak német juhászaim, tudom!


www.royalvolgyikennel.hu/oldal.php?page=kutya&cat=1&pid=3



Nézd meg! Ő az én kutyámnak az apja, élőben láttam. A képen görbe a háta, mint a bögre füle! Láttam élőben. Ugyanolyan a háta, mint az én kutyámnak. Ez, amit előtted is mondtam, kiállítási póz, amit alapból a kutya tud, benne van, de a gazdája tanítja meg rá. Az olyanok, akiknek nem volt még németjuhászuk, mind azt mondják, hogy: Jaj, mondhatom nagyon szépek, olyan görbe a hátaa.... , Meg hogy sehol sem talál egyenes hátút....... Na nekik sem volt még németjuhászuk!

2012. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Nem kell tanítani a beállást. Magától is beáll a kutya. Csak nem mindegy, mennyire van kihúzva a lába hátra.
2012. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy a kutyában megvan a beállás! :)) Gondolom te sem parancsolsz rá az újonnan, vagy régről vett kutyádra , hogy na most beállás, hanem meg is kell ezt tanítani neki! :) Az én kutyám sem tudja :) Na mindegy, ezzel nem veszekedni akarok. Egy a lényeg. A német juhásznak a háta egyenes, nem görbe, némelyik ember azt hiszi, hogy ahogyan a képen van a kutya, az a valóságban is (Görbeségre gondoltam). Szóval ezzel arra akartam kilyukadni, hogy azért vagyok "felháborodva", mert régóta vannak njaim, és ezt a hamis dolgot akartam tisztázni, mert tény, és való, hogy a régi német juhászoknak kissé "kockás" volt a fara, a mostani németjuhásznak pedig lekerekített, NEM púpos! Szóval az én kutyámnak is púpos lesz a háta, ha úgy van beállítva a lába, mint a kérdező képein látható kutyâé.
2012. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!