Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetek ilyen...

Honnan szerezhetek ilyen német juhászt? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy német juhászt szeretnék vásárolni

de minden kennelben ezek a csúnya legörbített hátú itt egy kép : [link] egyedeket látom(ami nekem nem tetszik)mondták sokan hogy beállítás miatt van,de láttam kiállításokon hogy teljesen ez nem igaz,munkásat pedig nem szeretnék,mert nekem kizárólag a rajzosak tetszenek.

ilyenek:

[link]

[link]

[link]

Ilyen kutyákat hol lehet kapni?

Sok tenyészetet megnéztem már,de még sehol sem láttam volna szép rajzos kutyust.


2012. júl. 2. 19:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nincs "púpos hát". Lejtős van. Beállításkor erősebben lejt.

Ennyi.Egyenes hátú nj meg nem igazán jó. Ha egyenes a háta, az azt jelenti, karólába van.

Semmi gond a kutyáddal. Szép. De nem extra.

2012. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Köszönöm, de nem azt akartam elérni, hogy ezt mondd. Hanem hogy vannak emberek, akik azt hiszik, hogy beállításkor amikor kutyának lejtős a háta, az beállítás nélkül is olyan! Most érted, mit akartam egész végig mondani? Semmi mást, mert az ezen kívül mindenbem igazad is van! :-) Szinte minden házi kutya külsejében nincs semmi extra. A képeken nem látszik, de rozsdavörös a kutyám. :) És nem kívülről extra, hanem belülről! :) Még duci is a kutyám, mert eredetileg a nj-nak ki kéne látszon normál súlyában az utolsó két bordája :) Nekem mindig is német juhászaim voltak. Neked/magának?
2012. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Szemépy szerint megmondom őszintén, nekem amit belinkeltél, azon a videón nem tetszenek a kutyák :/ Dehát persze ők is szépek :)
2012. szept. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Kinek mi a szép, ugye. De vitán felül: nem pirosak, nem csapott farúak, nem 2 dimenziósak, és van bennük élet. Ezek nem fognak futkározni eszük vesztetten egy ringben, körbe-körbe,élethelyzetekben viszont zseniálisak. Nem a kert végi kennelbe valók, hogy egy kiállításra elővegyék és leporolják őket, mert abba bele is betegednének. Egészséges lelkületű kutyák, társnak valók.
2012. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Jahát persze, nem az a lényeg, hogy hogy néz ki, meg milyen szép :) ùgy gondolom, hogy akik csak a kutya szepseget nezik, nem erdemlik meg a kutyat :)
2012. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!