Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetek ilyen...

Honnan szerezhetek ilyen német juhászt? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy német juhászt szeretnék vásárolni

de minden kennelben ezek a csúnya legörbített hátú itt egy kép : [link] egyedeket látom(ami nekem nem tetszik)mondták sokan hogy beállítás miatt van,de láttam kiállításokon hogy teljesen ez nem igaz,munkásat pedig nem szeretnék,mert nekem kizárólag a rajzosak tetszenek.

ilyenek:

[link]

[link]

[link]

Ilyen kutyákat hol lehet kapni?

Sok tenyészetet megnéztem már,de még sehol sem láttam volna szép rajzos kutyust.


2012. júl. 2. 19:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nem kell ráparancsolni. Mint írtam, a jól szögellt kutya önmagától így áll be.
2012. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Most hány éven keresztül fogjuk csinálni ezt? Én ismerem a német juhászokat elég jól,és tudom, hogy ezt nem úgy csinálják, hogy hoppá beállt a kutya, most lefényképezem, hanem úgy, hogy a hátsó lábát hátra teszed, így beáll.
2012. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ha nagyon régóta vannak német juhászaid, akkor ismerheted a fajta standard-et. Akkor azt is tudhatod, hogy a far hosszú és enyhén csapott kb. 23%-ban a vízszinteshez.
2012. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
A német juhászok többségének olyan a fara, mint az én kutyámnak. Nem akarok veszekedni, mert ez abszolút felesleges vita. Ezzel arra akartam kilyukadni, az egész eddigi szövegemmel, hogy ahogyan a képeken látható a kutyának a fara, az nem az!
2012. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Szóval persze, teljes mértékben igazad van, de én ezt mondom: az emberek nagy része, akiknek még nem volt nj-uk, azok ránéznek erre a képre, és azt mondják, jujj de görbe, ilyet nem szeretnék:


www.kepfeltoltes.hu/view/120709/F_nyk_p1061_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Valójában a kutya ilyen:


www.kepfeltoltes.hu/view/120709/F_nyk_p1059_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Tehát én nem a Te ismereteidet akartam cáfolni,hanem azt a tévhitet, hogy a német juhásznak nincs olyan görbe háta, mint a kiállítási pózban! Enyhén lekerekített fara van, bár tény, és való, hogy a régi német juhászoknak "kockás" volt a fara.
2012. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

ma 21:05

Tévedsz.

A fotó alapján--bár elég rossz szögből van felvéve---a te kutyádnak rövid, nem jó helyzetű fara van. A hátsó szögei sem az ideálisak.

2012. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
23.09 egyetértek.
2012. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Hát itt 2 probléma van. Egy az, hogy nagyon rossz szögből fényképeztem a kutyám, és este is volt, a másik az, hogy a kutyám még 2 éves.
2012. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Amúgy a Royalvölgyi kennelből lett hozva! Nézzétek meg! :) Az összes képen púpos a hátuk a kutyáknak a póz miatt, de amúgy meg nem! Egyenes a hátuk! ( élőben is láttam őket )
2012. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!