Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd alkoholista bedobta...

A szomszéd alkoholista bedobta a kutyáját a kútba, mert nem bírt vele. Milyen következményei lehetnek a környezetre nézve? Elfertőzi a többi kutat is?

Figyelt kérdés
Most rohangálunk bejelenteni az állatvédőknek és az önkormányzatnak, de ebben a melegben nagyon nagy veszélyt látunk a fertőzésre is, amellett, hogy nagyon sajnáljuk szegény kutyust.
2012. júl. 3. 11:41
1 2 3
 11/27 borcsi02 ***** válasza:
Hát ha még tartani is kell tőlük,mert olyanok,akkor pláne a rendőrséget hívjátok!
2012. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
61%

de szánalmas, az a legfontosabb,hogy ne legyen baja a víznek a kutya meg rohadjon meg ott lent??

istenem titeket is meg a szomszédot és fejbelőném. gusztustalan emberiség.

2012. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltem vízügyessel, az önkormányzatnál kell bejelenteni és azok pedig szólnak a vízgazdának.
2012. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
először szóljatok a rendőrségnek állatvédőknek. Azután gondolom a tűzoltóknak hogy azt a szerencsétlen kutyát szedjék már ki onnan.
2012. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves hozzászólást, nem tudom Te mit csinálnál, ha itt lennél a gyerekekkel, a szomszéd meg mondjuk bosszúból akár csak elkezdené ijesztgetni őket.... Mint tudjuk, a redőrség nem visz el senkit azonnal, vagy ha igen, akkor 24 óra múlva szabadlábon védekezhet és kb. 2 év alatt le is tárgyalják az ügyet. Ezek sajnos tényleg nem beszámíthatók, állandó gond van velük. A kutya sajnos azonnal megfulladt, legalábbis elhalgatott. Majd megszakadt a szívünk, de kimenteni úgysem lehetett volna, akkor meg inkább a családunkra gondoltunk, és nem azonnal a rendőrséget hívtuk. De aki nem él benne ebben a szituációban, az úgysem tudja átérezni igazán.
2012. júl. 3. 12:41
 16/27 anonim ***** válasza:
41%

jaj nem él benne ne gyere már a hülyeségeiddel

én jogot tanulok és rohadtul nem úgy vannak a dolgok ahogy azt te elképzeled, de hát könnyebbik utat választani mindig jobb.

2012. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%
Megértem bizonyos szinten az aggodalmaidat, de az nem igaz, hogy nem lehetett volna kimenteni. Már miért ne? Én állatmenhelyen önkénteskedem és ott is van egy kutyus akit vizesaknából húztak ki. Szóval lehet megmentettétek volna az életét. A gyerekeidet meg szépen bezárod a házba, míg a rendőrök intézkednek. Ha soha nem szóltok a rendőröknek soha nem fogják elvinni. Írod, hogy már mennyi probléma volt vele, hát mindig szólni kellett volna, akkor előbb-utóbb elviszik. Azt meg nem kell neki tudni ki hívta ki rá a rendőrséget, a rendőrök sem szokták az ilyet a delikvens orrára kötni.
2012. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan meghalt a kutya...? Akkor ez már tényleg a rendőrség ügye is. Majd írd le mi történt. Nagyon remélem, hogy a szomszédotok a lehető leghamarabb börtönbe kerül. Akár egy évet is kaphat ezért.
2012. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg meghalt, a kútban 8-10 méteren van először víz, eleve akkorát zuhant az a kistermetű kutyus. :( Aki látta és szólt, hogy mi történt, csak pár mp-ig hallotta a nyűszítést, azóta néma csend. A barom még akkor is habzó szájjal, botokkal a kezében tántorgott a kút körül.
2012. júl. 3. 13:21
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Aki nincs benne egy ilyen helyzetben az tényleg el sem tudja képzelni, hogy egy ilyen ember (ebben az esetben még többen is vannak) mire képes. Én 23 évig éltem egy ilyen beszámíthatatlan, alkoholista emberrel. Az apámmal. Ne tudjátok meg milyen érzés az amikor tudod hogy nem tudsz elköltözni sehova és egy ilyen őrültnek ki vagy szolgáltatva. :( A rendőrség? Áh, ugyan már! Szóval én teljes mértékben megértem a kérdezőt, sajnos. A kutyát természetesen nagyon sajnálom, nem is engedném hogy az ilyenek állatokat tartsanak. De én sem mertem volna odamenni, segíteni a kutyának.

Bocsi, tudom hogy ez nem ide tartozik, de a kérdés olvasásakor eszembe jutott az eddigi életem...

2012. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!