Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is van olyan rokonotok...

Nektek is van olyan rokonotok aki cseszteti a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Nálunk a papám olyan, 2 kistestű kutyánk van és amikor felmegyünk hozzájuk ők kertesbe laknak,akkor állandóan cseszteti a kutyákat ,feléjük megy, a szemükbe nézz ,meg hadonászik mintha megakarná ütni őket és erre a kutyáink jó hogy ugatnak, meg a papám mindig feléjük hajol, és akkor nekünk mondja neveljük már meg a kutyákat ,én mondom ne cseszegesd és nem fognak veled foglalkozni,de mivel már évek óta ez megy, az egyik kutyánk aki régebb óta van meg ő már csak ha meglátja papámat már morog én rászólok akkor abba hagyja ,de akkor a papám megint a kutya szemébe nézz és megint ugatnak..

ha meg egyszer majd oda kap a kutya akkor ne csodálkozzon én már ezt is mondtam neki..de nem érti..mondom,ha egy német juhászunk lenne akkor is ezt csinálnád,azt mondta akkor nem..


muszáj felvinnünk a kutyákat,mert fent van medence mivel mi panelba lakunk és ilyenkor fél napokat fenn vagyunk és mivel ott a kert nem hagyjuk a kutyákat itthon..meg ilyenkor a kevesebbet is sétálunk velük, mert nagyon meleg van...


2012. júl. 5. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy barátunk volt ilyen, de a múltkor leordítottam a fejét, azóta nem csinálja. :) Gondolom ti nem akartok ordítozni a papával, esetleg mondjátok meg neki, hogy ez annyira zavar titeket, hogy ha nem hagy fel vele akkor többet nem mentek hozzájuk. Ezt bizonyára ők sem akarhatják.
2012. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát mostanában eleve mi vagyunk a hibásak mindenért,bár nem tudom mit tettünk,nah mind1.. szóval üvöltözni tényleg nem akarok vele,de majd ha következőleg megyünk fel,akkor megpróbálok megint beszélni vele ,hátha..
2012. júl. 5. 10:16
 3/6 anonim válasza:
Haggyad már hadd játszon a kutyával,az én papám rá se néz a kutyánkra ha ittvan nálunk, max hugyosnak nevezi xD
2012. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szomszédom ingerelte a kutyát. német juhász keverék, de nagyobb az átlagnál. A bácsi, meg egy nagy darab, aztán amikor jön-megy nálunk, vagy találkozunk vele az utcán, mindig fogja a lovaskocsiból az ostort, aztán a kutyát csapkodja. a kutyám ugatja, de az meg tetszik neki, neveti. Nem akarok kiabálni az öreggel, de nagyon idegesít
2012. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát nem játék a kutyák részéről egyáltalán!!

meg azt se szeretném ha oda kapnának a papámnak ,mert akkor többet fel se vihetjük őket,de lehet,hogy csak abból tanulna a papám, én örülnék ha nem is foglalkozna velük..

2012. júl. 5. 11:07
 6/6 A kérdező kommentje:

engem is idegesít,hogy a papám ezt csinálja..

egyszer az utcán ingerelte egy csávó a kutyákat,mondtam ,hogy hagyja abba mert oda engedem és letépik magáról a nadrágot,és nem akarta elhinni kicsit hosszabbra engedtem a pórázt a kutyák megindultak ugatva és vicsorogva és a csávó inkább mondta, jó jó fogjam vissza őket és békén hagyott minket..nagyon barátságos mind2 kutya ,mert gyerekek játszanak velük,de ha idegesítik őket azt nem bírják..

2012. júl. 5. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!