Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lett a rendőrkutyával,...

Mi lett a rendőrkutyával, akit egy tüntető megrúgott?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam, szegény felborult, de fel tudott állni. A férfi meg elsétált?
2012. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
6%
Semmi baja. És meg se történt volna, ha a majom rendőr nem ereszti OK NÉLKÜL a kutyát. Igaza volt, én is magamat védeném, ha nekem támadna. És igen, egy rendőrkutya szájkosárban is bazi nagy fájdalmat és károkat tud okozni.
2012. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
ha ez a melegtüntetéses, akkor szerintem marhára nem engedte el, előbb megrúgta az a paraszt a kutyát, aki erre kicsit megborult majd előreugrott egy fél métert amíg a rendőr vissza tudta fogni
2012. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Én azt láttam, hogy szembe ment az ipse a rendőrrel és a kutyával. Igazság szerint a rúgást sem láttam, csak azt, hogy a kutya borult, majd felugrott, az ipse pedig el, a rendőr a kutyával is el, ellenkező irányba.

Nem ugyanazt néztük? Nem láttam, hogy ráengedte volna...

2012. júl. 8. 20:50
 4/44 anonim ***** válasza:
0%

@20:44

Ha nem láttad a videót, ne találgass.


Ha egy kutya úgy jönne nekem, én gondolkodás nélkül lelőném (pedig nagyon szeretem a kutyákat, nekem is van). Most már értem, miért találták ki a rendőrök, hogy felvonulásra nem lehet fegyvert vinni...

2012. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

[link]

07:43 én erről beszélek, nem tudom milyen találgatásról magyarázol

2012. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
10%
Én is ugyanezt láttam. A kutya indult neki hamarabb. Se égen se földön nincs kordon a közelben, minek viszik a rendőrök a kutyákat a tömegbe? Főleg ha kezelni se tudják.
2012. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek, srácok, csak egy kérdést tettem fel, aggódtam a kutya miatt...

A linket nem látom, lefagyott ő is, én is, maradt az 5 sípos csajszi..

2012. júl. 8. 20:58
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrkutyának nem az a dolga, hogy barátságos legyen, mit vagy felháborodva? Mégis hogy kéen viselkednie egy üvöltöző, rohangáló, őrjöngő tömeg ellen? Ráadásul szájkosár és póráz volt rajta... Aki nem csinál rosszat azt nem fogja bántani. Szánalmas alakok az ilyenek.

Kérdező, szerintem nem lett semmi baja, csak elvesztette az egyensúlyát, ha jól láttam mellény is volt rajta.

2012. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:57

Nem adhoc viszik a kutyákat a tömegbe. Rendőrök, akik parancs szerint dolgoznak.Oda állnak, ahova rendelik őket.

2012. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya ráment volna az nem így nézett volna ki.

A csávó meg még mielőtt rúgott volna már rángatta a lábát látszott rajta hogy rúgni akar.

Biztos nagyobbat húztam volna rá a gumibottal a rendőr helyében:/

Egyébként szerintem sem lett semmi baja.

2012. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!