Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lett a rendőrkutyával,...

Mi lett a rendőrkutyával, akit egy tüntető megrúgott?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam, szegény felborult, de fel tudott állni. A férfi meg elsétált?
2012. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%
A kutyán SZÁJKOSÁR volt! Szégyellje magát ez az erőszakos Jobbikos!
2012. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincsenek ott a kutyák esélyes, hogy balhéztak volna...
2012. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen célra tanított kutyák hozzá vannak szoktatva a rúgáshoz, ütéshez, stb. Erre is szelektálják őket. A jó kutya ilyenkor nem meghátrál, hanem torolni akar.
2012. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
00:04 ha figyelsz, akkor láthatod, hogy a melegek nem csináltak semmit, a kutyát egy nagy heteró rúgta meg... És miért ne vonulhatnának fel? A világ sok részén felvonulnak és ott senki sem akad ki. Másért miért lehet felvonulni? Nekem sok más témával tele van a t*köm, mégsem érdekel, ha felvonulnak vele...
2012. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
78%
16:16-os! mond jegy olyan jogot, amitől meg lettek fosztva (házasság nem ok, akkor a testvérek is felvonulhatnának, h nekik miért nem lehet). Szavazhatnak? Igen. Kapnak ellátást? Igen. Tanulhatnak? Igen. Egy melegnek is ugyanolyan jogai vannak, mint bármelyik más magyar embernek. Szóval akkor miért is van felvonulás?
2012. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
88%
Mert kajakra rá akarják erőszakolni a másságukat az emberekre, hogy büntetlenül és előitéletek nélkül smárolhassanak a buszmegállókban, hogy a gyerekeink ez végignézhessék. Bánom is én, hogy a hálószobájában ki mit csinál!!!! de ez nem közügy, hanem magánügy! és igen is felháboritó, hogy vonulgatnak, mi meg nem tudunk közlekedni normálisan, mert a buzzancsvirágok miatt le van zárva fél Budapest.
2012. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%
Meg a Brice Willis és a hollywoodi filmesek miatt.
2012. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

ma 16:57

te bosszankodsz, más meg odamegy bámészkodni, netán hőbörögni.

2012. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
19%

Igen, tehát végülis a gonosz melegek tehetnek róla, hogy a heterókat provokálják, akiknek emiatt teljes joguk van ellenfelvonulásban őrjöngeni és egy kutyát felrúgni... Más emberek sem lettek megfosztva semmitől mégis felvonulgatnak... Ilyen formán ne vonuljanak fel a mellrák ellen se, mert aki akarja az megtalálja az információkat anélkül is, meg mit tudom én milyen felvonulások vannak még... Ha a melegeknek minden joguk meglenne akkor nem kéne félniük, hogy a másságuk miatt valami történik velük, lásd "gay bashing" és ehhez hasonlók. Az emberekkel fel kell fogatni valahogy, hogy ilyen is van. Mert, hogy 2012-ben valaki olyat mond, hogy "aki igazi magyar ember az nem lehet meleg és kész (mert már rég felakasztotta volna magát), az azt mutatja, hogy nem, nincs meg minden joguk. Hogy nem lehet felfogni, hogy nem tehetnek róla az istenért, hogy ilyen?? És hogy még az állatok között is van homoszexualitás, és hogy már az ókorban több esze volt az embereknek (csak hogy ne jöjjenek azzal, hogy bezzeg régen).

Biztos én vagyok beteg de nekem ugyanúgy hányingerem van amikor két heteró imitál d*gást a nagy hévben a szemem előtt. Érdekes meleget még egyet sem láttam az utcán smárolni, sőt még kézen fogva sem...

2012. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
26%
De azt kéne felfogni,hogy senkit nem izgat hogy meleg,a jogai ugyanúgy megvannak!Az pedig ha megverik amiért egy másik pasit smárol vígan a nyílt utcán az már egyedül az ő hibája!Az ha egy heteró pár csókolózik,az is illetlenség mások előtt de természetes.Ha egy 5 éves kisgyerek meglátja nem lesz tőle sokkolva.Ja és ha nem smárolnak vagy fogják egymás kezét akkor miért vernék meg?Nincs a homlokára írva,úgyhogy hagyjuk már :) És nehogy már ezeket a szerencsétlen csillámf*szlámákat a mellrák ellen küzdő felvonulókhoz hasonlítsd!Eszem f*szom megáll hogy ilyet meg lehet tenni.Ha ez megnyugtat a heteró ellentüntetőnek aki megrúgta szerencsétlen állatot kezét lábát eltörném,de igenis a sok k*csög hibája az egész.És lehet lepontozni b*zikák :D
2012. júl. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!