Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lett a rendőrkutyával,...

Mi lett a rendőrkutyával, akit egy tüntető megrúgott?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam, szegény felborult, de fel tudott állni. A férfi meg elsétált?
2012. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
13%

00:54-es! A homofóiábank köze sincs a jogokhoz. A jog nem ismer se bőrszínt (hehehe, jó is lenne), se szexszuális beállítottságot. Mint mondtam nekem vagy egy melegnek ugyanolyan jogaink vannak, kivéve a házasság intézményét. De mivel ők is élhetnek regisztrált élettársi kapcsolatban, ezért tényleg semmi okuk hőbörögni. Nekik se fizetős az iskola, őket is megműtik a kórházban, stb.


Attól, h én személy szerint úgy gondolom h nem méltók az életre én még melyik joguktól fogszom meg őket? Megmarad az éálethez való joguk is, hiszen én nem alkothatok olyan tv-t h akkor most nyírjuk ki az összeset. Minden alkotmányban és törvényben foglalt joguk megvan.


És itt hőbörögnek, holott Szerbiában ez van:

http://www.youtube.com/watch?v=MIE6_P_Q-2s



Látsz ott olyan szintű rendőri túlkapást, mint nálunk? Ott összeengedik őket, lesz ami lesz. Aki fel akarja vállani minde hülyeségét, akkor vállalja a vele járó következményeket is. Kíváncsi vagyok, hogy mikor vonulhatnak fel jogosan a pedofilok, a kéjgyilkosok, sorozatgyilkosok, stb. Hisz nekik is lenne hozzá joguk, nem? Mert joga ma már mindenkinek van, de a kötelezettségekre mindenki tojik.

2012. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
16%

A melegek nem ártanak senkinek. Nem tehetnek róla, hogy ilyenek. A kéjgyilkos árt másoknak és tudja, hogy rosszat csinál. Nem igaz, hogy ennyit nem bírsz felfogni. Úgyhogy ez nagyon buta példa.

Ha te lennél meleg, vagy anyád, apád, tesód, legjobb barátod, gyereked, ne ajd isten az állatod, akkor mit tennél?

2012. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
12%
Egy állat nem lehet meleg te nagyon hülye!Kib*szott b*zik inkább akasszátok fel magatokat.
2012. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%

Apám-anyám nem lehet, hisz itt vagyok én. Két tesóm megint nem, házasok, egyiknél gyerek.

Én tudtommal nem vagyok, állat nem lehet, a gyerekem meg úgy lesz nevelve, h h ilyen megfordul a fejében akkor inkább veri majd a fejét a falba...

2012. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
47%
Little Red: az a baj, hogy válaszaidból ítélve minden témához ilyen egyoldalúan fordulsz, aztán nem érted, miért kell segítséget hívni a kutyádhoz a nevelését illetően. Kicsit nyitottabbnak kéne lenned, ha szeretni nem is, de megtanulni elfogadni más nézeteket, más módszereket. Jó tanácsként írtam, hátha elgobdolkozol rajta.
2012. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
83%
Hol élsz te valami álomvilágban Little red? :D Arról hallottál már, hogy hazugság, bujkálás egyebek? Köztudott dolog, hogy sok meleg ál heteró házasságban és van gyereke csak mert fél attól, hogy mit gondolnak, vagy fél attól, hogy másként nem lehet gyereke stb... Az meg sajnálatos, hogy a saját véred utálnád ha meleg lenne. Az "úgy tanítanám" rész meg egyszerűen csak mutatja, hogy tanulatlan vagy. Meleg az ember nem a neveléstől vagy annak hiányától lesz. Az pedig köztudott, hogy az állatok között is van homoszexuálitás. Hőbörgés helyett ülj vissza egy kicsit az iskolapadba... Tudod mi tett volna neked jót? Ha te magad lennél meleg. Talán akkor egy kicsit magadba szállnál... Azt hittem akik tartanak állatot (mert ugye a kutyás kategóriában írogatunk), azon toleránsabbak, de látom rajtad nem mutatkozik a kutyák gyógyító hatása... -.- Amilyen ideges vagy, gondolom a kutyád is nagyon élvezi az életét veled...
2012. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy gondolom, hogy amíg egy ember másban nem tesz kárt fizikailag vagy lelkileg, addig tolerálni kell a vallási, nemi, szexuális, faji, stb. hovatartozását.
2012. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%

76 %-osnak mondom: az elméleted beigazoldóni látszik, ezt a kérdést írta ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3115821-mi-le..


Régen én is nagyon önfejű és intoleráns voltam, és furcsa, de ez a kutyáimmal való kapcsolatomra is kihatott (nem voltam hajlandó nyitni új módszerek felé, majd én jobban tudom stb.) Aztán be kellett látnom, hogy nem tudom jobban, nem vagyok tévedhetetlen, és más véleménye ugyanolyan jó lehet, mint az enyém. A kutya fejleszti a személyiséget, ha hagyod:)

2012. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
13%
Ha hibázok azt sosem röstellem bevallani. De a melegeket akkor se fogom szeretni, mint ahogy jó pár rasszt vagy épp vallási beállítottságot. Talán ez tiltva van?
2012. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
84%
Nem rosszból írtam, az oké, hogy nem bírod, de ilyen kategorikus kijelentéseket tenni ellenük... Figyelj, ők is emberek, lehet, hogy épp ők is kutyások stb. Én nem akarlak megváltoztatni, csak elmondtam a saját véleményemet. És hihetetlen, de ez a kutyáddal való kapcsolata is kihathat.
2012. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!