Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minőségi, olcsóbb kutyatáp?

Minőségi, olcsóbb kutyatáp?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem mondani olyan tápot ami jó minőségű mégsincs az ára a csillagos egekben? Vagy az is nagy segítség lenne ha elmondanátok, ti mit próbáltatok, mivel etettek.

2012. júl. 9. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Dog Chew, Josera, Brit, Happy Dog, stb.


Én jelenleg Brit Care-t használok, de még a Taste of the Wild és a Cibau az, ami nagyon jól bevált nálunk.

2012. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én brittel etetek. Tesóm acanát, orijent, joserát és brittet próbált, neki a brit vált be legjobban.
2012. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a Brit Prémium tápot vagy ha még belefér a Brit Care-t ajánlom (én is ezzel etetek).

Etettem Happy Doggal is, de kb. fél éve óriásit esett a minősége és ezt nem csak én tapasztaltam, így ezt inkább nem ajánlom. Dog Chow-ban kevés a hús és szoktak mellé kiegészítőket is ajánlani.

Még a Josera is elég jó, de akkor már tényleg inkább Brit Prémium.

2012. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Cibau (Active) táppal etetek, meg vagyunk én is és a kutyám is elégedve.

Bár nem vagyok tenyésztő, de mégis a "tenyésztői" kiszerelést veszem az ára miatt (611Ft/kg)

[link]

2012. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Brit premium, susa, josera, ecopet, cibau

Mi a britet próbáltuk, nem volt rossz, csak nem szélesedett tőle a kutya, azóta farmina team breederrel etetünk (cibau tenyésztői változata) ez tökéletesen bevált, 10e Ft/20kg.

2012. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, a britt prémiumot és a cibau-t kifogom próbálni.
2012. júl. 10. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!