Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tartják fontosnak a...

Miért nem tartják fontosnak a gazdik a szocializációt?

Figyelt kérdés

Annyi szocializálatlan kutyával találkozok. Pedig így nem csak állatokra,hanem emrerekre is veszélyesek. Ráadásul nehéz lehet egy olyan kutyával, akit nem lehet elengedni,mindennek és mindenkinek nekitámad.

Tegnap sétáltam a kutyáimmal(közepes,ill.nagytestűek), és jött velünk szembe egy csajszi tacsikeverékkel. Már messziről megkérdezte,hogy meg vannak-e kötve. Mondtam,hogy igen, mert azt hittem, hogy az övét félti. Aztán mikor közelebb értünk egymáshoz a tacsi nekirontott az enyémeknek. A csaj alig tudta visszafogni.

Az enyémek jól neveltek, így nem lett baj.

Ez csak egy példa. De rengeteg ilyen előfordul. Miért nem foglalkoznak a szocializációval(tisztelet a kivételnek).


2009. júl. 11. 23:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia!Kezd bízni a kutyákban ,erre meg megtámadják!Ez nem lehet igaz!
2009. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!