Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt azt hiszi sok ember...

Itt azt hiszi sok ember akinek kemény kutyája van hogy majd megvédi mindentöl a mai világban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 07:49
1 2
 11/15 anonim válasza:

7-es vagyok

Akkor bocsi kérdező ezért tettem fel a kérdést, hogy Neked mi számít kemény kutyának, sokan az összes nagytestűt ide sorolják.

2012. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy az esetek túlnyomó többségében az emberek azért választanak maguk mellé bull típusú kutyát (vagy roti vagy ilyesmit), mert a saját gyengeségüket próbálják kompenzálni, hogy az ő kutyájuk mennyire "kemény". Közben meg persze nagyon állítják, hogy ez közel sem így van, és ők jaj a fajta szeretetéért vették. Szánalom.com ;)
2012. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
nem így vélem. barátnőmék eladtak egy alom rotit talán két éve. Pestről jöttek le egy kis kanért olyan baltaarcú manusz, meg a cicababa nője, de aztán kiderült, hogy nagyon tévedtek, amikor azt gondolták, hogy villogni veszik a kutyát. egy elkényeztetett mami kedvencét csináltak a kutyából, tutujgatják és garantálom, hogy ha bunyóra kerülne sor az utcán, a kutya nem védené meg őket :D
2012. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Igazából általában pont hogy a kis testű kutyák agresszívek a nagyobb testűek meg szelídek ismerek valakit akinek yorkshire terrierre volt nagyon agresszív.De azért ez nem azt jelenti hogy az összes nagytestű kutya jámbor például a rottweiler aggresszív ugyhogy nem a méret dönttttttt
2012. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is azt szeretném, hogy "kemény" kutyám legyen. Ennek ellenére nem akarom, hogy megvédjen, odáig megyek, hogy még a kertben sem engedem el ha nem vagyok ott, többek között azért sem hogy ne neki legyen baja ha betörnek. Nem tudom honnan vetted ezt. Józan ésszal tudja az ember, hogy a kutyát le lehet győzni, de azért végülis nem kis segítség tud lenni néha.
2012. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!