Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz vagy Roti az erősebb?

Kuvasz vagy Roti az erősebb?

Figyelt kérdés
egy kiváncsi kamasz kérdése aki nem ez alapján akar választani.
2012. júl. 14. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom hogy harapásban a roti a legerősebb. De lehet hogy a kuvasz jobban húz.
2012. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

A kuvasz nem harcikutya, a rottweiler az. Nekem az utóbbi tűniki erősebbnek. A nagyapámnak kuvasza van, a szomszédnak roti. Szóval láttam mindkettőt.


Lehet lepontozni.

2012. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
a roti nem harci kutya! :@
2012. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Így jött létre az úgynevezett rottweiler mészáros kutya, melyeket vágómarhák terelésére használtak. Ezeket a kutyákat nagy előszeretettel vetették be a harcok során."


De nem megyek bele a vitákba...

2012. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Harci kutyának inkább pitbullt nevezném, mivel előszeretettel használják kutyaviadalokra. De 2 roti gazdájaként(Jó a bátyámé inkább) a roti abszolút masszív kutya,remek házőrző, de hozzá nem értő kezekhez nem valók. És fontos a kutyasuli is.
2012. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
A CANE CORSO IS HARCI KUTYA ÉS AKÁRHÁNY VAN A FALUBA EGYIK E MOROG,UGAT,BÁNT :) semmilyen jelet nem adnak hogy ők harcosok lennének .....és nem voltak nevelve!!!!!!!!
2012. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Már pusztán a beállásáról lerí a kutyusoknak, hogy melyiknek milyen a fizimiskája és a temperamentuma alapból.

A rottweiler szerintem egyértelműen izmosabb jószág.

A vita akkor lenne, ha mondjuk egy német juhásszal szeretnéd összehasonlítani. Vagy egy német doggal.

A pitbull terrier meg az amcsi bull dog teljesen más világ már.

2012. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
használták harcokra igen, de nem arra lett kitenyésztve.
2012. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Én a kuvaszt gondolom erősebbnek. Kint élek a Hortobágyon, a pusztán, kuvasz őrzi a portámat, de ilyen megvesztegethetetlen ebet még nem láttam. Harapása is igen erős, gyorsan fut, egyszerűen nekem nagyon tekintélyes.
2012. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csupán érdekességképpen leírom, hogy nekem egy labrador méretű keverék kutyám volt, séta közben egyszer egy rotti kiugrott a kerítésen és nekitámadt a kutyámnak. Én ijedtemben azonnal elengedtem a pórázt és arrébb ugrottam, azt hittem vége a kutyám életének, a rotti jóval nagyobb volt nála. Rövid küzdelem után a kutyám került felülre. A rotti kitépte magát a szorításából és menekülőre fogta, a kutyám hazáig kergette (én meg utána). Az én kutyám akkor már 9 éves volt és sajnos sok balhén volt túl, egyértelműen a harci tapasztalat miatt győzött, szóval szerintem nem lehet így kijelenteni, hogy ez a fajta erősebb mint az a fajta (jó, mondjuk egy csivava-rotti párosítást leszámítva) mindig az adott egyedeken múlik.
2012. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!