Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terrier miért nem akar hallgatni a gazdira, miért fél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

SOS segítséget kérek,mert 6hetesen elhoztam egy amerikai staffordshire terriert,ami már a kiválasztásnál nagyon örült nekem :) és nem akart leszállni rólam. Viszont a második napon már levegőnek nézett és már ez kezdett ki akasztani.

Most ott tartok,hogy 2hónapos Gino,szobatiszta és velünk alszik egy ágyba,de gyakorlatilag a hívásra nem akar jönni,mikor oda akarok menni hozzá elszalad majd egy távolabbi helyen lefekszik vagy leül. másoknak kifejezetten nagyon örül és ez már nagyon idegesít.Amikor rá jön elkezd rohanni hozzám,nyalja az arcomat,csóválja a farkát,látszik rajta,hogy örül,de ez csak 1-2 percig tart,aztán ugyanúgy megy minden.Még akkor hallgat rám,mikor uszítom.Volt,amikor egy kicsit erősebben ütöttem meg,de akkor nyüszített és utána remegett egy kicsit.Van még két másik kutya(korcs,tacskó) :(,azokkal úgy el van mint a befőtt.A barátnőmmel és az anyukájával "nagyon jól ki jön",sőt kifejezetten jobban örül nekik.:((

Mit lehetne tenni ellene,hogy én legyek a főnök? Ne azt csinálja,amit ő akar.Fog ez változni a későbbiekben,vagy azért csinálja mert még kicsi? Nevelési tanácsokat kérek. Türelmeteket és megértéseteket előre is köszönöm. :)


2012. júl. 16. 22:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Még akkor hallgat rám,mikor uszítom.Volt,amikor egy kicsit erősebben ütöttem meg,de akkor nyüszített és utána remegett egy kicsit."

Te magad írtad ezeket a sorokat!!!!!Ha nem így van, akkor minek írtad, ha meg így van ásd el magad! Ja, a privát üzenet meg tartsd meg magadnak észlény! Neked nem való kutya az írásod alapján!

2012. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Áh, ezek szerint mindenkinek írt egy szép levélkét :)


Komolyan, sajnálom azt a szegény, szomorú szemű kutyát!

2012. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ti nem vagytok normálisak b+
2012. júl. 17. 13:32
 14/25 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális, hogy egy 2 hónapos kutyát "erősebben megütsz" illetve uszítod! Ez nem nevelés!Ne csodálkozz, hogy elfordul tőled!
2012. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Tyler913 ***** válasza:
Illetve hogy törölteted a válaszainkat. Mindegy,remélem,valahol,mélyen azért felfogtad a lényeget.
2012. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz!Én nem töröltem semmit
2012. júl. 17. 19:12
 17/25 VBeata81 ***** válasza:

A privát üzenetet leírhattad volna ide is. Azért kérdeztem, hogy felnőtt vagy-e, mert az írásodból egyfajta gyerekes sértődöttséget éreztem ki egy 2 hónapos kutyakölyök iránt. Azon pedig ne lepődj meg, hogy mindenki felháborodott, hogy vered a kutyát, mert te írtad így.

Olvass kutyás szakkönyveket, és hagyd, hogy a kölyök keresse a te társaságodat. Egy hónap múlva mehettek kutyaoviba, az biztos jót fog tenni. Sok sikert!

2012. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Most regisztráltam és nem tudtam hogyan is működik!Nem nagyon érek rá az ilyesmire
2012. júl. 18. 15:01
 19/25 anonim ***** válasza:
Én kommentemet is kitöröltette, amiben leírtam, hogy ez nem amstaff. Jóindulattal amstaff keverék.
2012. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Te valamit elírtál barátom!!!!!!
2012. júl. 18. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!