Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz vagy német juhász?

Kuvasz vagy német juhász?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy gondoltam hogy német juhászból kant vagy kuvasz szukát szeretnék vásárolni.

Kuvaszból szuka is nagyon domináns és nehezen kezelhető?

Van 2 pulim melyik kutyával lehet jobban összebarátkoztatni?

A 2 pulim megjegyzem nagyon jól kijönnek más kutyákkal játszanak ,kicsit birkóznak más kutyákkal,de agresszió nélkül.

Melyiket ajánlanátok házőrzésre, meg úgy társnak szeretnék egy nagy kutyát,sokat sportolnék vele,sokat játszanék is vele.

Gondolom kuvaszhoz erősebb kezű tapasztaltabb gazdi kell,én azt hallottam.

Én következetesen tanítanám,nevelném,16 éves vagyok.


2012. júl. 17. 12:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó házőrző. Ha sportolni akarsz akkor németjuhász, ha házőrzőt szeretnél akkor kuvasz. Viszont a szuka kuvasz ha van a pulik között szuka akkor nem megfelelő de ennek ellenére jobban kezelhető mint a kan. Nekem jelenleg a második szuka kuvaszom van és a második puli szukám, nem tudom együtt tartani mert a szuka kuvasz más szuka kutyát nem tűr el. Az előző kutyákkal is ez volt.
2013. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Aliran válasza:

Ha kuvaszt választasz, van speciális kutyaiskola a magyar pásztorkutyafajtáknak, valamint saját versenyük is létezik.


Itt: [link]

2013. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!