Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hovawart jó őrző-védő?

Hovawart jó őrző-védő?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy erre tenyésztették ki,de akkor miért mondják,hogy gyengébb az átlagnál? Most akkor melyik?
2012. júl. 18. 00:41
1 2
 11/13 anonim válasza:

Jó őrző-védő ha jó idegrendszerű és jó adottságú szülőktől veszel kölyköt. De ez elmondható a többi fajtára is.

Láttam én már jó pár nj kutyát aki alkalmatlan az öv-re ez is vonalak és szülők kérdése....

2012. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem az egyik legjobb őrző-védő kutya.
2012. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekünk is hovink van. a származásukról annyit, hogy TERÜLETörző/védő-terelőkutya volt, majd munkakutyának is használták. ez a három tulajdonság keveredik benne, az h majd a te példányodban melyik fog dominálni, nem megjósolható, de mindenképpen szívesen tanul a megfelelő módszerekkel és nagyon okos állatok. viszont önfejűek, sokszor megmakacsolja magát és vannak olyan napjaik, h ő bizony ma nem csinál meg neked semmit. szóval valószínűleg azért olvashattál olyat, hogy nem minden esetben alkalmaznak hovikat. de ettől függetlenül a miénk pl. folyamatosan figyel, őriz és véd - de mint írtam, ez inkább területre vonatkozik, mint emberre.
2012. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!