Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az allergia teszt egy átverés? Folyt.

Figyelt kérdés
Ezt az Acana fórumon olvastam, az Acana "képviselője" írta: "Engedjen meg egy megjegyzést: véleményem szerint ezek a vérvizsgálatok átverések, csak provokációs-eliminációs diétával lehet 100 % (lehet csak 99 %) bizonyossággal meghatározni az allergén tápanyagot. P."

#ételallergia #táplálék allergia
2012. júl. 18. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nézz még körül más orvosoknál (nem tudom merre laksz), mert ahány orvos, annyiféle díjszabás. Nálunk "csak" 50e körül van a teljes körű vizsgálat. Amíg nem tudod elvégeztetni a tesztet Talán érdemes felkeresni egy olyan állatorvost aki homeopátiával is foglalkozik, természetes szerekkel sokat lehet enyhíteni a tüneteken és ő nem a szteroid injekcióval fog traktálni.

Pár mondatban ebben is van róla szó, csak sajnos korántsem alapos az allergiás cikk benne:

[link]

2012. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, még nem olvastam, de du. elolvasom.


A homeopátia nagyon jó, engem is bogyókkal kezelnek sikeresen, csak még nem jutottam el odáig, hogy az orvost megkérdezzem, hogy mit adjak a kutyának. Neten már korábban találtam egy homeopata állatorvost írtam levelet neki, de nem válaszolt. Budapest mellett lakom egyébként.


Köszi!

2012. júl. 18. 13:31
 13/15 lakle ***** válasza:
Én meg a homeopátiában nem hiszek:) A szteroid meg valóban csak időleges megoldás, ha elmúlik a hatása újra megjelennek a tünetek. A Szent István egyetemen állatbőrgyógyász Dr. Tarpataki Noémi. Mi még sosem voltunk nála, de állítólag nagyon jó szakember, őt felkereshetnéd.
2012. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Off!


Én sem hittem, de a szám tátva maradt, miután egy évig betegeskedtem és a sok antibiotikum után a tüneteim megszűntek. :) Teljes mértékben meggyőzőtt és nem placebó, szkeptikus voltam.

2012. júl. 18. 14:10
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a doki javaslatot.
2012. júl. 18. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!