Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvós kiskutyát hogyan lehet...

Parvós kiskutyát hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Sajnos vidéken élünk és az itteni állatorvos elég rossz. A kiskutya már sokszor hányt és véreset kakilt, semmi étvágya, bágyadt, ma van 3. napja és egyre rosszabb. Az orvos meg csak annyit mondott itassam gyulladás csökkentő teával, meg kapott antibiotikumot. Tudom, hogy infúzió kéne, meg stb.,de sajnos nem tudunk elmenni másik orvoshoz, mert az nagyon messzi van. Mit tehetünk érte itthon?
2012. júl. 19. 15:45
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
27%

Otthon max annyit, h elkezdtek ásni egy sírt. A parvó nem játék, állatorvosi kezelést igényel.


Azt ugye tudjátok, h ha megtagadjátok a kutyától az orvosi segítséget az állatkínzásnak minősül?

2012. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Amint látod nem tagadtam meg az állatorvosi segitséget, csak az orvostól annyi választ kaptam, hogy igyon teát. Ha nem tudsz hasznos választ adni, akkor ne is válaszolj. Köszi.
2012. júl. 19. 15:49
 3/52 anonim ***** válasza:
Ha távol van jó orvos, akkor be kellene vinni olyan rendelőbe, ahol bent tartják. Tudom, anyagilag többe kerül, de a kritikus időben állandó felügyelet alatt megkap minden kezelést a kiskutya.
2012. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
28%

Melyik része nem volt hasznos? az h agy el fog pusztulni a kutyád? Tudom h sz@r ezt olvasni, de ez van.


Az meg h messze van a másik doki elég gagyi kifogás. Igen, az is h nincs rá pénz, a dokik is ismerik a hitel és a részletfizetés szavakat.

2012. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Miből menjek, ha nincsen pénz?

A másik dolog a szüleim biztos nem vinnék el... Nekem se autóm, se jogsim, semmim nincsen. Szóval ezt hiába mondja bárki nekem, hogy vigyem másik orvoshoz ha nem tudom.

2012. júl. 19. 15:53
 6/52 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon régen volt egy kutyám parvós. Igaz, egy oltás már volt benne.Minden nap kellett vinnem injekcióra, infúzióra, és kapott gyógyszert is otthonra. E nélkül kicsi az esélye, hogy túléli a kiskutya sajnos.
2012. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
25%

nekem volt parvós kutyát és meggyógyult, az állatorvos már letett róla.

Langyos kamillateát kapott nagyon nagyon sűrűn keveset, augmentint ( orvostól kérdezd meg mennyit adhatsz neki ).

adhatsz neki mellé normaflourt is a többi rajta múlik!

2012. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
0%

Little Red


Mi van, menstruálsz? Vagy érzed a frontot? Ez már a második kérdés, ahol nem tudsz normálisat írni...

2012. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
0%
15:55-ös vagyok és nem ártana neki calopet paszta sem!
2012. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
32%
16:56-os! Egyik sem, csak a tököm televan azzal, h itt mindenki azt hiszi h kötelező kutyát tartani, de költeni rá már nem kell. Bezzeg ha neki csak az orrocskája is folyik, egyből rohan a dokihoz. A kutya bezzeg ezt nem érdemli, mi?
2012. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!