Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvós kiskutyát hogyan lehet...

Parvós kiskutyát hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Sajnos vidéken élünk és az itteni állatorvos elég rossz. A kiskutya már sokszor hányt és véreset kakilt, semmi étvágya, bágyadt, ma van 3. napja és egyre rosszabb. Az orvos meg csak annyit mondott itassam gyulladás csökkentő teával, meg kapott antibiotikumot. Tudom, hogy infúzió kéne, meg stb.,de sajnos nem tudunk elmenni másik orvoshoz, mert az nagyon messzi van. Mit tehetünk érte itthon?
2012. júl. 19. 15:45
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
éjszaka is sűrűn kell itatni!
2012. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, azért még reménykedek...:S Meg megfogadom a tanácsokat köszönöm.
2012. júl. 19. 16:36
 23/52 A kérdező kommentje:
Ő étvágytalan, bágyadt,hányt, a kakija fura és elég büdös meg giliszták vannak benne, láza nem volt.
2012. júl. 19. 16:37
 24/52 A kérdező kommentje:
antibiotikum injekciót kapott tegnap és tegnapelőtt. Itatva van folyamatosan fecskendővel.
2012. júl. 19. 16:38
 25/52 anonim ***** válasza:

az nagyon jó ha itatod írassatok fel gyógyszerbe is antibiotikumot amit naponta tudsz neki adni

holnap légyszi írd meg hogy van a kiskutyád :-)

2012. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi szépen a segitséget! Főztünk neki kamilla teát.
2012. júl. 19. 17:59
 27/52 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy embereknél a hányásra B6 vitamint szoktak adni. Hátha a kutyánál is jó, meg lehetne próbálni. Biztos nem árt.
2012. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta egyszer kakilt, megint olyan sötétet és büdöset. valszin nem a giliszta itt a baj sajnos.:( Néha sétálgat és folyton a vizet keresi és próbálna inni, de már ahhoz sincsen ereje. Folyamatosan itatom, majd éjszaka is fél óránként felkelek hozzá és itatom. Remélem megéri a reggelt és jön holnap az állatorvos és ad antibiotikumot, meg majd veszek neki normaflort, meg b6-tot. Köszönöm tényleg annak aki segiteni próbál.
2012. júl. 19. 20:14
 29/52 A kérdező kommentje:
Meg az állatorvos azt mondta főzzünk neki rizsát,zöldségekkel, egy kis sóval és azt a levet itassuk vele, ezt is csináltam neki éjszakára.
2012. júl. 19. 20:16
 30/52 A kérdező kommentje:
Még csak annyit nem értek, hogy hogy kaphatta el? Megvan az oltása, az utcára se mentünk ki vele meg semmi... nem értem..:(
2012. júl. 19. 20:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!