Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hetes Beagle kiskutyám...

A 10 hetes Beagle kiskutyám minden étkezéskor úgy eszik mint egy gép, kb 1,5 perc alatt megeszi az ételt. Ez normális? Ha nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hányszor adsz neki naponta enni? Lehet hogy éhes és sokat akar enni és gyorsan! Szerintem nem lehet baj ha valai gyorsan eszik! De a kicsik gyorsabban is esznek azt hiszem! az én kutyám is gyorsan evett de az már régen volt! most nincs kutyám :(! de ne aggódj baj nem lesz abból hogy egy álllat gyorsan eszik!
2009. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én kiskutyám 6 hónapos, de még most is habzsol...:)

Olyan mintha az egész világot feltudná falni!!!:D

De nem adok neki a szükségesnél többet, nehogy elhízzon...

Ő is beagle!

2009. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Napi 3x kap enni.
2009. júl. 14. 16:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném hogy elhízzon,én is csak a szükséges mennyiséget adom neki.
2009. júl. 14. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Íme a megoldás, de szerintem semmi baja nem lesz tőle, ha gyorsan eszik.

2009. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. júl. 14. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális!!A mijénk 2szer kapott enni!!!Semmi baja nem volt!!A milyénk is gyorszabáló volt!!Most 6 hónapos és,már nem eszik gyorsan.sőt kevesebbet eszik mint régen!!
2009. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam olvasni, hogy ennyi ídős kutyusnak 4x érdemes enni adni. Egyébként videokon ahol az alomot mutatják mindig úgy esznek a picik, mint a piranya :) .

Mintha soha nem ettek volna :D

2009. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én törpe uszim még négyszer kap, most két hónapos,(két és fél pontosabban)és ő meg (nem viccelek) a száraztápot fél percc alatt behabzsolja, és még ha a macska odamegy, rávakkant szóval ő még a cicákat is elzavarja, csak azért hogy nyugodtan zabálhasson. szóval ez normális
2009. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
későn válaszolok de ettöl bélcsavarodása lehet uh csak kis adagokat sdj neki többször....!
2010. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!