Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van és...

Nektek milyen kutyátok van és miket tud?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
puli-pumi keverék ééés hááát...szót fogad, de semmi extra trükköt nemtud. ül, fekszik, jön, megy, ja meg visszahozza a labdát, de kb ennyi
2012. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 éves pincsikeverékem van,tud minden alapvezényszót szóban és kézjellel is (ül,fekszik,marad,gyere ide,fel,ötös,pacsi,puszi),kitűnően apportírozik,és tudja a legtöbb játékának a nevét. Összesnek persze nem mert van vagy 60-70.
2012. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy 9 hetes goldenem. Annyit már megtanult parancsszóra, hogy "ül" és "marad". Nagyon hamar megtanulta ezeket. És neked?
2012. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
5 éves havanese. Mindent tud amit kell, eszik, iszik, alszik és hajkurássza a szukákat!
2012. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 éves labrador. tudja az ül, fekszik, gyere, marad, integet, pukedli, kúszik, hopp, séta láb mellett, helyedre, fogd meg, keresd, cicc, ugat. az agilytis cuccok nagy részét. ennyi jutott eszembe..
2012. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves keverék Süti a neve. ül,fekszik,pacsi,lábhoz,lábhoz kerül,marad,helyedre,hozd(labda,bot stb), ugat, álj(ha el van engedve az utcán), hempereg,döglött kutya, agility akadályok, láb mellett séta pórázon vagy anélkül és ezt hiszem ennyi:D
2012. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az enyém egy 9 éves keverék. Nem tanítgattam,mert kicsi voltam,de kb azt nagyjából tudja,hogy pacsi,ül,fekszik,fogd meg,maradj és van egy egy éves Rottweilerem. Ő is tudja az ül,marad,nyugszik,pacsi,puszi,fekszik,fogdmeg.
2012. júl. 20. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Látod kedves ma 19:39 a tied nem tud mindenféle trükköket, meg pacsit adni, le is pontoztak. Mintha csak ezektől lenne boldog egy kutya élete:))))
2012. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6 éves labrador keverék. Egyet tud, amire a legbüszkébb vagyok. Nagyon jól őrzi a házat!

/emellett, hívásra jön, pacsit ad, és kérés nélkül, ha embert lát, felugrik rád gyengéden, még kérni se kell. Főnyeremény egy kutya! :D :P /

2012. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Szegény nem érti, hogy miért lett lepontozva:

[link]

(itt még négy éves)

2012. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!