Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a francia bulldogom...

Mit tegyek a francia bulldogommal?

Figyelt kérdés
Amióta tüzelnek a szukák, tiszta bolond. Ezt megértem hiszen kan, de ahogy felnyal valamit elkezd habzani a pofája és utána egy napig nem eszik szinte semmit csak hány. És minden egyes alkalommal ez van amikor felnyalja a szukák pisijét. Tiszta ideg ha nem engedem oda, persze nem vészes mert utána megyünk tovább, de ahogy közeledünk egy szag felé, megbolondul és szinte elránt csak hogy felnyalhassa. Már el sem merem engedni. Mit tegyek?

#francia #francia bulldog #bulldog #tüzelési időszak
2012. júl. 21. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttasd.
2012. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most azonnal? nekem mostani megoldás kellene még egy hét a tüzelés, azért nem fogom kiheréltetni, mert 2 hétig tüzelnek a szukák (bocsi)
2012. júl. 21. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz, mint az ivartalanítás. Azonnali megoldás meg nincs.
2012. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz azért :(
2012. júl. 21. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak most két hétig tüzelnek a szukák. Mindig akad egy-egy , amelyik tüzel. Szóval , ez egy állandó állapot lesz a kutyádnál. Annyiban lesz csak kissé változó, hogy az első idős illatnál még nem lesz annyira zizz, mint, amikor a szuka a peteérés hetében van.
2012. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát akkor mindegy(mondjuk ez természetes) akkor együtt élek a dologgal amig nem tudom elvinni

köszi

2012. júl. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!