Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szerentnék egy kis pénzt keresni.Itt az egész nyár,és szeretek kutyákkal foglalkozni úgyhogy arra gondoltam hogy kutyasétáltatást válalnék.11 éves lány vagyok és persze megbeszélném anyáékkal.

Szerintetek jó ötlet?


2012. júl. 21. 17:11
 1/9 anonim válasza:
tökéletes
2012. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abszolút jó 5let!Külföldön vállalt ilyen fajta munkát egy ismerősöm egész jó pénzért..
2012. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és ennek vannak valamilyen feltételei?Mármint a kutyasétáltatásnak?Nincs korhatár?Én inkább a közelben válalnék munkát.
2012. júl. 21. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Legálisan nem dolgozhatsz 14 éves korod alatt. Az ötlet jó, de nem biztos hogy sikered lesz vele. Lehet hogy felelősségteljes vagy, de nem sok ember bízná rá a kutyáját egy gyerekre. Ráadásul elég rizikós az ügy, mert ha a kutyával bármi történik amíg veled van, az a te felelősséged lenne, a gazdi rajtad hajtaná be az orvosi számlát ha mondjuk elütik a kutyáját. És ha mondjuk rád bíznak egy dobermant és nekimegy egy másik kutyának, akkor hogy fogod meg? Nem bírsz el egy 40 kg-os kutyával. Keress valami mást. Segíts a szüleidnek, a szomszédnéninek pakolászni, kertészkedni, vagy ilyesmi.
2012. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a tesómmal?Ő már 16.Ja és csak kistestű kutyákat sétáltatnék
2012. júl. 21. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Legutóbbi válaszadóval egyetértek,még pici vagy és gondolom nem csak yorkikat kéne sétáltatni...,hanem nagyobb testűeket is,és ha azok futásnak erednek mert meglátnak egy macsekot pl. akkor Te meg lobogsz a póráz végén mint egy zászló:)Még kicsit várnod kéne ezzel a munkával sztem míg megnősz és erősödsz kicsit;)Kérd ki a szüleid véleményét is azért,de sztem ugyanez lesz az álláspontjuk vagy hasonló amit válaszoltunk itt páran.
2012. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah..,míg írtam a választ Te is írtál:) Ha kettesben mentek úgy feleződik a pénz is,nem? És egyébként hogy tervezted,hírdetést adsz fel vagy becsöngetsz lakásokhoz,házakhoz,hogy "csókolom,jöttem kutyát sétáltatni..,ennyi és ennyi lesz a díja."Vagy ismik,szomszédok kutyáit sétáltatnád?
2012. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hirdetéssel terveztem.
2012. júl. 21. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem,tégy egy próbát,de azt tudd,hogy ez bizalmi meló,a kutyára meg nagyon vigyázni,mert ha bármi történik vele, nektek kell vállalni a felelősséget.
2012. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!