Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya megvárja a gazdáját...

A kutya megvárja a gazdáját mielőtt meghal?

Figyelt kérdés
Volt 2 fajta tisza boxer kölyök kutyánk persze tesvérek voltak.Az fiatalabb az Én kiskutyám volt és sajnos epilepsziás volt.Kb. két-három hetente volt rohama és mivel kint voltak az udvaron a testvére mindig ugatott hogy menjünk ki.Sajnos nem tudtuk megmenteni mert későn tudta az orvos beszerezni a szükséges gyógyszert vagy mert már a doki tudta hogy felesleges nem tudjuk.Mikor meghalt egész héten nem voltam otthol és akkor nap halt meg mikor haza mentem.2012.07.20-án hunyt el.Szerintetek megvárt míg hazamegyek?
2012. júl. 23. 09:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.jól esett hogy kiállt mellettem.köszönöm azoknak akik osztoznak a fájdalmamban nem pedig erősítik azt.nagyon sajnálom a cicád én is szeretem őket de három kutya mellé nem kellene mert még valami baja lenne.mégegyszer köszönöm mindenkinek
2012. júl. 23. 20:28
 12/15 anonim ***** válasza:

Fel ne vedd amit írt az a válaszoló ! Van aki mindent jobban tud és belelát a történetbe így gépen keresztül is...

Nagyon nagyon sajnálom a kutyát! Részvétem!

Képzelem milyen fájdalmas lehetett végignézni a rohamait.

Szerintem igenis létezik hogy a megvárt téged. Mert persze az más eset hogy élettel összeegyeztethetetlen külső vagy belső sérülése van mert akkor sajnos nem rajta múlik.:( De ilyen esetben mikor együtt élt a betegséggel szerintem azt akarta hogy vele légy. Nagyon szomorú hogy elment és képzelem milyen a lelki állapotod.:( Tudd hogy most már sosem lesz rohama és boldogan figyel rátok onnan fentről és tudja hogy mindent megtettetek érte!

2012. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Én sem és a családom sem akarta hogy meghaljon de azt sem akartuk hogy szenvedjen.Orvos volt hozzá gyógyszert is kapott.Soha az életben nem felejtem el azt a látványt mikor hazaértem és láttam hogy ott fekszik az ágyában betakarva már megint.De azt sem hogy mennyi boldogságot hozott az életembe.Nagyon boldog játékos kutya volt egyébként.Már a rohamai is csökkéntek az erőssége is és a gyakorisága is.Mindenki az orvos és az ismerősök is azt mondták valószínű hogy kifog gyógyulni.Azért hittük el mert az ismerősök kutyákkal foglalkoznak.Aztán egy nap megint nagy rohama lett.Orvos hívtak hozzá a szüleim.De Liza biztosan elfáradt.Mindig szeretni fogom.Persze nem szabad összeomlani mert van még három kutyánk köztük Liza testvére Dorisz akivel most még többet kell foglalkozni.De Liza mindig a szívemben lesz mert nem láttam még ilyen játékos és ártatlan kutyát mint Ő volt.Mégegyszer köszönöm mindenkinek még Neked (a második válaszoló) pedig Te leszóltál hogy hagytam meghalni a saját imádott kutyámat.Ez nem így van de ha egyszer Te fogsz ilyen helyzetbe kerülni Te sem akrnád hogy szenvedjen és mindent megtennél hogy segíts rajta.Akkor Neked sem fog jól esni ha ilyeneket fognak mondani mint Te nekem.
2012. júl. 24. 10:26
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is mázlid volt, hogy "megvárt" téged.

Egyébként pénteken kellett volna már a gyógyszer a kutyádnak,akkor miért vártál te és a te csodadokid szombatig?Blabla gyógyszer, hol laksz te?Mucsafalván?Szerintem él ott másik állatorvos is, ergo lett volna gyógyszer.Ha meg nem,akkor irány egy kicsit nagyobb város s azonnal beszerzed a gyógyszert s minden meg van oldva.Remélem legalább az állatorvost lecserélted, mert ki hallott már olyanról,hogy várni kelljen egy gyógyszerre.Virágot viszel a sírjára meg blablabla, nyugtasd csak magad, de ez a te hibád volt!

2012. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Te vagy ti elítéltek azért mert meghalt.de nem voltatok ott nem láttátok a felét nem tudjátok a dolognak és ezért mindenkit megkérek arra aki ilyen és ehez hasonlókat ír hogy hagyja abba.nem ezekre voltam és vagyok kiváncsi ahogy ti sem lennétek he a helyemben volnátok
2012. szept. 19. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!