Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a veresegyhá...

Mi a véleményetek a veresegyházi Kutymorgó kutyasuli / kutyaiskola-ról?

Figyelt kérdés
Megköszönnék minden véleményt, tapasztalatot ezzel a kutyasulival kapcsolatban. Milyenek a kiképzők, milyenek a kiképzések, mennyire lehet hatékonyan tanulni és a hangulat milyen? Mennyire profik az oktatásban? Ez utóbbi különösen érdekel mert hallottam hogy elég jó verseny eredményeik vannak,azonban versenyezni és kutyázni egészen más mint ezeket a tudásokat átadni = oktatni! Indokokat is kérek, ne csak azt irjátok hogy jó vagy nem jó,... ha valaki járt oda de nem tetszett, az is érdekel, hogy miért nem. Vagy ha járt oda és később jött rá, hogy mégsem volt annyira jó, akkor mi az oka. Köszönöm a véleményeket, válaszokat.

2012. júl. 24. 08:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Wc van, igaz csak ilyen "falusi", sajnos víz lehetőség nincs, de pl nyáron mindig van pár üveg víz. Van egy asztal ahol lehet pakolni/enni, ami most fedett lett. (Folyamatosan alakítgatják/juk a helyet)


Amikortól megvan minden oltása akkor már szerintem lehet hozni szoktatni az akadályokhoz, a nyüzsihez, ilyenek. Azt nem tudom pontosan, hogy a zajokhoz való szoktatás hogyan működik, mert az én kutyám 6 hónapos volt, amikor elkezdtük, és akkor már a "nagyokkal" járt. Szerintem erről nyugodtan megkérdezheted a vezetőkiképzőt, szívesen elmondja, hogy ez hogyan működik. :)

Az oktatás póráz nélkül történik és a szünetben is szabadon vannak a kutyák.


Egyébként a pestiekkel nekem is az volt a problémám, hogy nagyon drágák. Még a "normál" kiképző módszeresek is.

2012. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

igen..:) és nem is az a legnagyobb baj, hanem az, hogy 2 részletben kell kifizetni.


Részvételi díj: 49.000.- Ft melyből az első részlet (27.000.- Ft) a tanfolyam kezdésekor fizetendő, míg a második (22.000.- Ft) a tanfolyam 3. hete után, amennyiben a gazda elégedett a szolgáltatással.

2012. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ja és 14 alkalomra szól, tehát ha lebontjuk, hogy egy óra 3500 huf, talán tűrhető, de.. azért sok kedvezőbb suli van. főleg, ha hosszútávra tervez valaki, nem 7 hétre.
2012. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha már itt vagyunk, kérdezhetek?:) nekem olyan kutyusom van, akit kertesházból hoztunk el, nagyon kis kezes, barátságos kutya, imádja a gyerekeket is. a baj azzal van, hogy messziről ugatja a többi kutyát, ami egy lakótelepen nem szuper. viszont amint közeljön hozzánk egy kutya (akit előtte ugatott) azonnal elkezdi csóválni a farkát, és játszik. tehát nem agresszív, csak nagyszájú. a behívás, alap vezényszavak mennek, de ha egyszerre nagyon sok kutyával engedem el rohangálni, egy idő után megijed, és behúzza fülét, farkát, majd ha akkor sem hagyják békén, kicsit morog. ha csak 1-2 kutyával játszik egyszerre, semmi ilyen gond nincs. amint kiértünk a környékről máris csendesebb lesz. utazni, villamosozni, vonatozni tudunk. milyen kurzusra menjek igy vele?
2012. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ja, és már 5 éves, tehát a kutyaovi sem megfelelő
2012. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kérj tanácsot a kinézett suliban, vagy itt a honlapon is találsz info-t pl agressziv vagy félős kutya...keresőszavakkal mert ez a téma nem az eredeti kérdéshez kapcsolódik és törölhetik a bejegyzéseket....
2012. júl. 24. 13:42
 17/18 tanya ***** válasza:
nagyon szuper, nagyon jól tanítanak, én is oda járok
2012. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

tanya egy kis indoklás? :) köszi

miért szereted őket?

2012. aug. 2. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!