Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Aggódom, Tudtok...

S. O. S Aggódom, Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hetes 3 napos labrador szukám... 6 kiló.. és amikor el akartam hozni egy veszélyes helyről, (felemelve, amint hozzáértem a mellkasához elkezdett nyüszíteni... Anyum nincs itthon és az állatorvoshoz kocsival tudjuk csak elvinni.... Nekem pedig nincs jogsim... addig mit tegyek?
2012. júl. 24. 10:30
1 2
 11/14 lakle ***** válasza:
Biztos nem az oltás. Ha allergiás is az oltásra az pár órán belül jelentkezett volna.
2012. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... most már rendesen alszik... a hasán.....

Lehet h rohamja volt?

2012. júl. 24. 11:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hivd fel az állatorvosotokat. Ő tudja, hogy tegnap oltottátok, látta mennyire fejlett, meg tudja itélni mi a teendő, mennyire sürgős, stb. Mi látatlanban sokkal kevésbé. Lehet, hogy azt mondja nem lesz baja délutánig, lehet, hogy felajánlja, hogy kimegy megnézni és az is lehet, hogy tovább fog kérdezősködni. Mi csak tippelünk, pl az oltás sem derült ki elsőre...


Értem én,hogy gyerek vagy, hivd anyukádat is és kérj engedélyt vagy telefonáljon ő.

2012. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mondd, miért derogál felhívni az állatorvost? Ez így csak műaggódás, azt is lesz*rnád, ha elpusztulna. Pityeregnél kicsit, aztán a következő kutyával eljátszanád ugyanezt. Ha érdekel a sorsa, akkor foglalkozz vele, ne vadidegeneket kérdezgess a neten, hanem fordulj olyanhoz, aki ténylegesen képes rajta segíteni.
2012. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!