Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok hogy bírja az esőt?

A ti kutyátok hogy bírja az esőt?

Figyelt kérdés
én imádom, ha esik, ezért kimentem az előbb a kutyával, de folyton ledermedt az út közepén :D mikor jobban rákezdett megállt, és nem jött tovább. alig bírtam vonszolni. futni viszont így is fut, úgyhogy igazából átfutottunk a fél kerületen.
2012. júl. 24. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Egész nap bent döglött. Mikor kivittem pisilni,még volt képe úgy rám nézni, mint egy utolsó kivert kutyának...:D
2012. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
esővel nincs baja,bár nem szereti ha vizes,de ha dörög akkor a világból kimenekülne,előbb is úgy bújt hozzám mikor dörgött mint egy félős nyuszi:)
2012. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kinti kutyánk bemegy a házába, ha esik, a bentiek meg nem hajlandóak kimenni. :D
2012. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:DDD érdekes, ő pont a dörgéstől nem fél. múltkor az ablak alatt feküdtünk pont, mikor villant, és hirtelen reccsent is, meg sem moccant :D bár lehet csak sokkot kapott.
2012. júl. 24. 23:21
 5/15 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak semmi baja az esővel

de ha egy vödör víz van nálam akkor menekül

2012. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát, ez a sok kényes kutya :D
2012. júl. 24. 23:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Jobban szereti, mint én.
2012. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pancsol az esőcseppekben.
2012. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Imádja. A dörgés-villámlás sem zavarja, csak a nagyon erős szél amivel már küzdenie kell neki is.
2012. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utálja :D kényes kis p*csa, úgy kell őt kitolni az ajtón, ha esik. Ha pocsolyához érünk, akkor kikerüli, ha nem tudja kikerülni, akkor sír, hogy vigyem át. Egyébként nincs elkényeztetve, de utálja, ha vizes lesz. Viszont ha vízparton vagyunk, akkor rögtön belegázol...
2012. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!