Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok hogy bírja az esőt?

A ti kutyátok hogy bírja az esőt?

Figyelt kérdés
én imádom, ha esik, ezért kimentem az előbb a kutyával, de folyton ledermedt az út közepén :D mikor jobban rákezdett megállt, és nem jött tovább. alig bírtam vonszolni. futni viszont így is fut, úgyhogy igazából átfutottunk a fél kerületen.
2012. júl. 24. 23:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Attól függ.Kifejezetten az eső és hogy vizes lesz nem érdekli de ha dörög ,villámlik akkor az emeleten az ágy altt találok rá :D
2012. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az enyém imádja. Mikor csak rákezd esni, ott toporog az ajtó előtt, hogy engedjem már ki. Esőben, sárban szeret a leginkább sétálni is. Bár ő nem teljesen normális, a fürdetésekért is meg tud veszni. Hiába van ott a sampon, a víz minden felett áll.
2012. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán zavarja az enyémet. Legelőször kellett egy kis bátorítás neki még kölyök korában (biztos azt hittem elolvad az esőtől :D), kapott pár falat virslit, azóta egyáltalán nem zavarja az eső :)

Ha nagyon esik, akkor azért ráadom az esőkabátját, mert azt borzasztóan utálja, ha vizes lesz a bundája, otthon mindig hisztizik egy sort :)

2012. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mina, a 7 hónapos beagle lánykám mindenféle vizet imád :) ha esik, akkor kint rohangál, és kapkodja az esőcseppeket a szájával :D és nem akar bejönni... szegényke egyszer mikor egy darabig esett, utána pedig jég jött, jól pórul járt, persze nem lett nagy baja...de ez sem tántorította el :P a gyerekpancsolónkba pedig, mihelyst felállítottuk, belevetődött. A másik kutyám, a 2 éves malinois, Herceg inkább a kutyaházában gubbaszt, ha eső van, nincs nagy baja vele, de mivel ő szó szerint hercegnek képzeli magát, inkább vigyáz a csinos bundájára, és mindenféle vizet elkerül, mikor a közeli tóhoz megyünk, akkor is max térdig megy bele, inkább a parton játszik és az árnyékban hűsöl. De az esővizet szereti Herceg, mert mikor beleesik a tálkájába egyszerre belefetyeli a vizet. Természetesen csak akkor, ha már elállt az eső :) addig ki nem teszi a lábát...
2012. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron fogadtunk örökbe egy pincsi keveréket. Na ő utálta az esőt, amikor kiléptünk a lépcsőházból úgy nézett rám az étcsoki szemeivel, hogy: "Anya, de hát ettől csupa víz leszek..." :D

Aztán nagy vidáman hívtam kifelé, mintha nekem tetszene az eső, hogy "Gyere, sétálunk, semmi baj." :)

Mikor már elázik, leszarja, akkor meg nem akar hazajönni, gondolja már úgy is mindegy! :D

Nagy kánikulában ugyanez. Kimegyünk, pisil, árnyékba rohan és lefekszik ha nincs más "dolga". Úgy kell vonszolni. Pedig igyekszem minél több árnyék felé vinni.

Tavasszal került hozzánk még egy kiskutya, na őt nem érdekli eső, szél, nyári dögmeleg, menni akar folyton. Ha csak nyúlok a póráz, a hámja vagy akár a kakis zacskótartó felé hogy indulunk, már tudja hogy séta lesz. :D Ő a 40 fokban is futkos. Igaz hosszabb, tacsis orra van, tehát jobban bírja a lihegést, meleget.

2012. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!