Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panellakók! Hány és milyen...

Panellakók! Hány és milyen kutyátok van, mekkorák?

Figyelt kérdés
Azt is írhatjátok hogy megbántátok-e hogy őt választottátok vagy mi volt a legrosszabb csínytevése, eddig mit tett tönkre?
2012. júl. 26. 16:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nekünk kettő kistermetű van 5-6 kilósak. Egyik semmit nem tett tönkre, másik tapétát szedett, fejhallgatót rágott, újságokat szedett szét stb. Még kölyök, de ki fog szerintem belőle "gyógyulni". Most kapott botokat meg egy fakanalat, azokkal ügyködik, azóta más nem is kell neki! :)
2012. júl. 26. 16:21
 2/11 anonim ***** válasza:
1 éves labradorom van! soha semmit nem tett még tönkre mert mindíg le van fárasztva fizikailag és szellemileg is!
2012. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 VBeata81 ***** válasza:
Egy bichon havanesem van, és csak a saját játékait teszi tönkre. :)És dehogy bántam meg!
2012. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 westiem van 5 éves, szerette kisebb korában ellopni a cuccokat. És a tapétát is eléggé kedvelte
2012. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is havanesem van. Felnőtként került hozzám így ilyen kölyök kori szédszedős esetek nem voltak,legalábbis nem itt. :)
2012. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pincsikeverékem van,és vigyázok párom édesanyjának kutyájára már vagy 3 hónapja úgyhogy most 2,ő egy shih-tzu.

Megbántam -e ? Egy gazdi szerintem ilyet sose mond,aki szereti a kutyáját,el nem cserélném őt a világ pénzéért sem,és ez nem átvitt értelemben mondom.

Legrosszabb csínytevése? Ment a hasa és az ágy mögé fosott be..direkt. De még pici volt.

2012. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagy testű kutyusom volt ( keverék:roti- németj.)

jelenleg : tacsi keverék!!

Egy kutyémat sem bántam meg!!

tény h voltak csiny tevései de melyik kutyusnak nincs??

eleinte kölyök utána bosszú..

DE! ezek ellenére is megéri!!

2012. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bocsánat a helyesírási hibákért,de nagyon siettem és nem figyeltem!

további szép estét!

2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy 15kg-os keverék kutyusom van. Amikor kicsi volt szerette kiszedni a dolgokat a szemetesből :)
2012. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ. Én sem bántam meg, mert hiszek abban amit Exupéry írt a Kishercegben, hogy "egyszer s mindenkor felelős vagy azért akit megszelidítettél" úgyhogy nem adnám őket oda senkinek, utcára meg pláne nem. Az nálam már állatkínzás kategóriát súrolja.

Kis rosszaság a mienk is, de majd egy év múlva talán megunja és lenyugszik. :)

2012. júl. 27. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!