Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. s A kutya hangya,...

Dominika72 kérdése:

S. O. s A kutya hangya, mérget evett, lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Nem ojan rég evett hangya mérget akkor semmi baja nem volt,most meg fáradt rossz kedve van.Tejet adtam neki azért hogy kijöjjön belöle az anyag.Kérlek segitsetek!
2012. júl. 27. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Méreg függő, nézd meg a dobozát, mit ír.

A hangyák, rovarok hidegvérű állatok, az újabb fajta mérgek már a melegvérűekre (tehát a kutyákra is) ártalmatlan, de nézz utána pontosan, hogy amit ti használtatok, mit ír pontosan!

2012. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha felhívod az állatorvost (kezedben a hangyairtó dobozával, hogy ha kérdezi, mit evett pontosan, meg tudd mondani), abból nem lehet baj.
2012. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta az állat orvos hyoghy meg kell nála hánytatniha Miután megette azt a mérget 2 órán belül de már a 2 óra joval elmult
2012. júl. 27. 11:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg most nincs 4 ezer forintom,mivel egyedül vagyok ithon...
2012. júl. 27. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vagy kérsz részletfizetést, vagy kunyerálsz a szomszédoktól, vagy szembenézel a következményekkel. Legközelebb meg gondolkodj előbb, a mérgezés nem vicc.
2012. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vittem orvoshoz,semmi baja sem lett... És tudom hogy a méreg nem vicc...
2012. júl. 27. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!