Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj, ha valaki nem...

Miért baj, ha valaki nem szereti a kutyákat?

Figyelt kérdés

A pár nappal ezelőtti kérdés ihlette ezt. Annak a lánynak tényleg szörnyű volt a stílusa és hazudozott, szóval részben megértem, amiért így lehordtátok.


Szóval a kérdésem az, hogy miért baj, ha valaki nem szereti a kutyákat és esetleg ezt elmondja egy másik embernek? Nem lehet minden ember egyforma, én pl gyűlölöm a pókokat, most akkor a halálomat kívánja ezért valaki, mert ő meg imádja őket?

Egyetértettem veletek, akik oda válaszoltatok, de azért nem szabadna más ember halálát kívánni, csak mert nem szereti a kutyákat.

Én is imádom az állatokat, de nem szabad emberként kezelni őket, nem szabad 1 kutya miatt más ember halálát kívánni. Én az érintettek helyében nagyon szégyellném magam.. (Meg a kérdező helyében is)


2012. júl. 28. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3239866-elege..


Ha jól emlékszem, amiben leírta, hogy kamu és csak minket akart hergelni, azt kitörölték a modik.

2012. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!