Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az of New Deal Yorkshire...

Az of New Deal Yorkshire terrier kennelben vállalnak-e fedeztetést a kanjaikkal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Talán ha felhívnád a kennel Tulajdonosát Radvánszky Katalint akkor ő majd válaszol rá !
2012. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha senki nem tudja fel fogom hívni.
2012. aug. 3. 12:14
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Mivel övé a kutya, majd ő elmondja h vállal-e vagy sem :D


Más honnan a csudából tudná?

2012. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem ismerem a tenyésztők világát, de ezzel a kennellel már sokszor találkoztam, a tenyésztő hölgy neve is jól ismert.

Minden bizonnyal nagyon alaposan megválogatja a kutyákat, akikkel, és akiket fedeztet. Szerintem elég komoly kiállítási eredményekkel kell, hogy rendelkezzen a kutyád, hogy szóba jöhessen a fedeztetés.

Melyik kennelből van a szukád?

2012. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Abban amit az utolsó ír nem vagyok teljesen biztos.Szerintem elég csak a tenyésszemle.

Egy e-mailt vagy telefont megér, hívd fel R.K.-t

2012. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Gondolod, hogy egy elismert tenyésztő bárkinek "kölcsönadja" a kutyáját? Ne viccelj már...
2012. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Kölcsön adja? Ez milyen ostobaság?

Nem kölcsön adja,hanem előre meghatározott díjért fedeztetést vállal vele!A kettő nem ugyanaz!

2012. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ne értetlenkedjél már, nem úgy gondoltam a kölcsön adást...

De ha Neked szép, egészséges, győztes kutyáid vannak, és odamegy valaki, hogy a kutyája tenyészszemlés, fedezésre kellene a Te egyik kutyád, akkor neked ennyi elég is lenne?

Szerintem egy tenyésztő ennél sokkal körültekintőbb, és jobban vigyáz a megszerzett hírnevére :)

2012. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Úgy őszintén! Szerintetek ez hogy működik?

Itt sok az elvarázsolt királykisasszony...

2012. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom h miért kell verni a fesztivált akinek egy keverék kutyája van menhelyről és fingja nincs h mi van a törzskönyves kutyák tenyésztésével, gondolhatod h nem attól kérdeztem...attól kérdeztem aki esetlegesen kért fedeztetést Katitól. Annyira jóban nem vagyunk, és nem akarom h hülyének nézzen h h gondolom. Kérem csak az válaszoljon aki volt már ilyen helyzetben.
2012. aug. 3. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!