Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap délután játszottam egy ismerősöm amstaff-jával, és mivel a kutya panelban van, nincs lejáratva, nem mozog eleget ezért néha bepörög.. Tegnap simogattam a kutyát, és egyszer csak nagyon durván belekapott a csuklómba, több helyen is. Sikerül leszedni a kezemről úgy, hogy komolyabb sérüléseket nem okozott. ( Csak karcolások meg pár zöld - kék folt )

De azóta valahogy nem érzem jól magam.. az egész karom fáj (Az alkaromat kapta el, de még a vállamban is érzem ezt a különös izomfájdalmat..)

Emellett még rosszul is vagyok egy kicsit .. émelygek.

Nincs olyan seb rajtam ami vérzett volna, vagy akármi, így nem tudom hogy mitől vagyok rosszul.. ötletek esetleg?



2012. aug. 3. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A harapás nagyon erős tud lenni. Ha nincs rajtad seb, semmi okod az aggodalomra. Néha nekem a labdáért kapva előfordul, hogy rászorít a kézfejemre a kutyám. Még nyoma sincs,de érzem sokszor hetekig.Rászoríthatott érre, izomra, stb. Azok meg nagyon tudnak fájni.

Az émelygés nem igazán következmény. nem tudom, mitől lehet.

2012. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Magyarországon tényleg nincs veszettség!

Szerintem túl fogod élni , "normális" ha fáj. Ha beütöd magad az asztal sarkába és lesz egy lila-kék foltot az is fáj!

2012. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A karod fájdalma tényleg lehet a harapástól, pont rossz helyen fogott meg, vagy ilyesmi... Anno egy tacsi úgy megrágta a hüvelykujjam tövét, hogy három hétig nem tudtam használni, pont az ízületet nyomta meg, pedig nem volt túl erős, a bőrömnek semmi baja nem lett. Ha a kutya megsértett ideget, izmot, bármit, az kihathat az egész karodra, illetve meg is ránthattad, ahogy mondták előttem.

Az émelygés meg valószínűleg véletlen egybeesés, azt biztos nem kutyaharapás okozta :)

2012. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%

nincs itthon veszettség, nincs seb, nem veszett. az kéne még, hogy elkezdje produkálni pszichésen a veszettség tüneteit! fejezzétek be!


kérdező: nincs semmi bajod, max meg lett nyomva egy idegszál, vagy valami egészes más bajod van. de biztosan nem ettől. akkor viszont ment orvoshoz. de nemtudom, te hogyan gondoltad azt, hogy megcibál egy kutya, nincs sebed, és émelyegsz tőle?!

2012. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
bocsánat az elírásokért, kutyafuttában írtam!
2012. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy ilyen későn válaszolok.

A kezemmel nem lett szerencsére semmi, viszont heteken keresztül k*vára fájt. :D

Azóta sem mentem annak a kutyának a közelébe.

Egyébként nekem is van stafim, de ő SOHA nem harapott meg még játékból se olyan durván, mint az ismerősöm kutyája.


Ég és föld van a két kutya között, mert az enyém kertes házban van tartva, a srácé meg panelban. Az én kutyámmal folyamatosan foglalkozok, ő meg csak sz*rni viszi le a kutyáját ... meg is látszik rajta! Játszottam vele, először teljesen normális kutya volt, simogattam nyalta a kezem hanyatt dobta magát .. aztán egyszer csak nekem ugrott...

Biztos azért, mert hiperaktív vagy nem tudom... de nem megyek a közelébe többet!

2012. okt. 6. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!