Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz ha nem éri meg a...

Mi lesz ha nem éri meg a reggelt a kutyám?

Figyelt kérdés
Kutyám kedvtelen, nem iszik, nem eszik játszani sem akar. Sétától egyenesen menekül.Az állatorvos reggel 9nél előbb nem jön ki, már felhívtam.
2009. júl. 18. 21:41
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
75%
csoki, szőlő tilos !!!!
2009. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%
Kutyatartó létedre hogy-hogy nem tudod, hogy a kutyának NEM szabad embernek való csokit adni????? lehet, hogy épp attól lett rosszul, mert csokival eteted!! sürgősen vegyél egy kutyákról szóló könyvet!
2009. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

szerintem bélelzáródása van


győzödj meg arról ,hogy nem-e vmit lenyelt esetleg egy teniszlabdát vagy kukorica csuhéjt

2009. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Mindjárt jön hozzá az állatorvos.

Kutyáknak való csokit vettem már neki, csak azt nem eszi meg. (Több mint 3 hónapja volt amikor csokit evett!)

Az állatorvos mondta, ha nem akar se inni se enni ne erőltessem. Megkérdeztem, mérjem-e meg a lázát, azt mondta majd ő megméri. Reggel az ölemben vittem le az utcára. Pisilt és leült a fűben és nézett. Le akart feküdni. Megmostam a lábát, már annyi ereje nincs hogy a kádból kiugorjon vagy az ágyra felmásszon. Megmértem a súlyát (kb. havonta szoktam), 14 kg.

2009. júl. 19. 08:35
 25/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol van Pécsen olyan állatklinika ami éjjel is fogadná az állatokat. Az állatorvos ha éjjel jön ki, + 15 ezret kér. Elmondtam neki a kutya tüneteit, azt mondta ne aggódjak reggel kijön. Beszéltem vele fél órája, 9 körül itt lesz. Szegény tegnap már úgy feküdt, mint aki hamarosan elpusztul. :( Egész éjjel alig aludtam, kb 3 órát. Folyamatosan felkeltünk hozzá (szüleim és én!), de mindig amikor felébresztettük, sírt.
2009. júl. 19. 08:38
 26/45 A kérdező kommentje:
Krumplit soha nem adtam neki. Szőlőt meg pláne nem. Se csirkecsontot.
2009. júl. 19. 08:40
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Majd tudósíts minket a fejleményekről! Remélem, az orvos rendbe tudja szedni. Amúgy megkérdezhetem,hogy a kutya tenyésztőtől való-e?
2009. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

én is kiváncsi vagyok mit mond az orvos.

Amúgy nem lehet beagle pain? ezek a tünetek fennállnak?? :láz és étvágytalanság, kedvtelenség, nehéz, lassú és megfontolt mozgás, érintésre nyüszítés, nyakmerevség, sántítás, remegés, és az állkapocs fájdalma miatt a száját nehezen nyitja.

2009. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy nedves az orra nagy tévhit hogy azt is jelenti, hogy egészséges. Én is mondtam a dokinak, hogy nézegettem mindig a kutyám orrát, hogy nedves-e gondolom akkor minden rendben van. Állatorvos kiakadt és azt mondta, ez nagy tévhit, ha nedves az orra az semmit sem jelent. Szóval ne nyugodj meg, mert nedves az orra. Minnél előbb orvosnak kell látnia. Vagy a tegnapi vihar viselte meg, vagy vmi betegség lappang benne.
2009. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Nem, a kutya nem tenyésztőtől való. Mikor megláttam őket egy családi húz udvarán, hogy milyen körülmények közt élnek, eldöntöttem hogy egyet magamhoz veszek a többinek meg keresek gazdit. A szuka hozzám került, a másik 2 kannak kerestem gazdit. Szóval nincs törzskönyve a kutyusnak.


Itt volt a doki, megvizsgálta, megmérte a lázát. Azt mondta nem lázas. Beadott neki 2 injekciót, kérdeztem mi az, de nem válaszolt. Gondolom valami vitamin lehetett, oltás semmiképp mert az oltási könyvét nem kérte el. Tanácsolta hogy mézet vagy lekvárt kenjek a kutya szájába. Azt mondta pár nap és jobban lesz.

2009. júl. 19. 10:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!