Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz ha nem éri meg a...

Mi lesz ha nem éri meg a reggelt a kutyám?

Figyelt kérdés
Kutyám kedvtelen, nem iszik, nem eszik játszani sem akar. Sétától egyenesen menekül.Az állatorvos reggel 9nél előbb nem jön ki, már felhívtam.
2009. júl. 18. 21:41
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusomnak is ugyanezek voltak a tünetei pár hónappal ezelőtt, és nekünk először azt mondta az állatorvos, hogy tüdőgyulladás, mert lázas volt. De a végén kiderült, hogy kullancscsípés volt. 3-4 napon belül már semmi baja nem volt, és azóta is jól van :)
2009. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy akkor nálunk is kullancscsípés volt. Bár a doki erről nem mondott semmit. Nem sok megbízható állatorvost ismerek sajnos. Összesen hármat. Ebből 2nek van rendelője, a 3. az aki nálunk volt. A másik 2 hétvégenként nem jön ki házhoz, hanem nekünk kell a rendelőbe vinni, de erre nem volt lehetőségünk. Gyalog messze van, apukám már ivott, így ő nem mert kocsiba ülni, taxiba nem rakhatom mert nincs szájkosara (megkérdeztük!) ismerős meg nem vinné el mert "hullik a szőre!". Így kihívtuk ezt a dokit aki egy kis táskával kijött, és rendbe hozta. Persze nekem is furcsa volt az állatorvos viselkedése de nem tudjuk mi lehet a háttérben (éjszakai riasztás, rokon halála stb.) és talán emiatt volt hogy alig mondott valamit.

A kutyám már eszik és iszik, játszik és ugrabugrál.

2009. júl. 20. 09:14
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Te!

Előbb is írhattad volna, hogy pécsi vagy!!!

A második vagyok , kb aki a kullancsot gondoltam!

Állatklinika van a szigeti úton a régi keró előtt.

Bár már eltelt a féltett éjszaka, remélem jól van a kutyusod és nincs gond sem!

Üdv : egy szellemvárosi!

2009. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
17%
Lehet hogy hülyén hangzik, de nem lehet hogy most fog tüzelni? Régen volt egy kutyám és ő is iylen volt...és egyszer csak hopp itt egy pötty!
2009. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Májusban tüzelt...:)

őő, nem pécsi vagyok de Pécs van a legközelebb hozzánk :)

2009. júl. 21. 07:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!