Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van még ilyen kutyusa?

Kinek van még ilyen kutyusa?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos foxi-puli keverékem. Nagyon aranyos, most térdig ér, hosszú fehér szőrű raszta kutyus, a feje barna és van a bal oldalán egy barna folt. Van még valakinek ilyesmi kutyusa? A tiétek hogy néz ki?

Kislányka és Lizi a neve. :)


2009. júl. 19. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudsz róla mutatni?
2009. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajna gépen nincs róla képem.
2009. júl. 21. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk az előző kutyusunk volt ilyen. Mármint puli-foxi keverék. Imádtam,vele nőttem fel.

A neve Morzsi volt, pedig fekete színű volt. Sajnos tavaly ősszel beteg lett,agyvérzést is kapott. November 22-én reggelre a kiskosarában szépen elaludt(Január végén lett volna 13éves). Előző este még sétáltunk:'(

Nagyon hiányzik. Rettenetesen okos volt. Én tanítottam. Kb. 5 évesen kezdtem el tanítani, nagyon gyorsan megtnult mindent.


[link]

(Igazából neki is pulis szőre volt,csak megnyírtam. Nem volt kozmetikusi szint,de megfelelt.)

2009. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eszméletlen édes lehet!

Miért kérdezted? :)

Az én kutyusom uszkár-puli mix, de nagyon szép, arányos most le van nyírva, egy bizonyos hossz után neki is nemezesedik a szőre, de amúgy olyan kemény, mégis eszméletlen, utánozhatatlan puha szőre van...

Sokszor filózom rajta vajon hol lehetnek a testvérkéi, vajon hogy nézhetnek ki. Menhelyről van, de csak őt találták meg.

2009. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nagyon sajnálom a kutyudat, nagyon aranyos volt. Az enyémnek is hasonlóak a vonásai csak ő még kölyök.

És tényleg eszméletlen aranyos, és jó a természete is. Csak azért kérdeztem, mert aki megkérdezi a faluban, hogy milyen fajta, mert annyira aranyos, hogy nekik is kell ilyen és amikor mondom, hogy foxi-puli, csak néznek.

2009. júl. 22. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Ismerős!

Nálunk általában mindenki uszkárnak nézi, amikor hosszabb a szőre puminak. :D Azért voltak már páran, akik nem ugrottak be, de többnyire mindenki valami fajkutyának nézi. :D

2009. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szia !

nekem nem sokár lesz 2 hét...

mert még picúr=)(=

és tanácsot is elfogadok ha van olyan=D

2009. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
na már én is megkaptam:)
2009. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!