Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért válogat ennyire a kutyám?

Miért válogat ennyire a kutyám?

Figyelt kérdés

Rendszeresen etetjük táppal, van hogy csak azzal, van hogy hússal keverve. De van egy problémám. Eddig még egy táppal sem találkoztam, amit ne unt volna meg olyan 3-4-5 hónap után. Nem tudok vele mit csinálni. Kezdetben eszi őket (nem mindegyiket), magában is kitéve. Később már kevésbé eszi, és akkor is hagy ha hússal keverem. Aztán meg egy idő után egyáltalán nem (csak hússal keverve).


Jó neki ez az állandó táp váltás? Miért válogat ennyire?

( Olyanokat ne írjatok, hogy vegyem el tőle 5 perc után. Semmit nem ér, próbáltam már. )


2012. aug. 5. 20:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
A főtt étel a kutyának nem krumplit, kolbászt, sonkát jelent. Ha kínod van a táppal, a neten találsz főzéshez tippeket. Csak előre jelzem, nyers húst kell főzni rizzsel, zöldségekkel . Megcsinálhatsz több adagnyit és kiadagolva mélyhűtöd.
2012. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Azt csak példának írtam, hogy rendes étel közt is válogat. Csirke húst főzök neki, májat, mellehúsát ilyesmiket többnyire rizzsel és emellé keverem a tápot, mert úgy megeszi, de hagy benne.
2012. aug. 6. 14:09
 33/35 anonim ***** válasza:

Semmi értelme a főzött étel mellé azt a pár szem tápot odatenni. Főleg, ha nem is eszi meg a kutyád.

Ha viszont a főtt ételt is kiválogatja, bizony, nem éhes a kutyád.

2012. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Keverve meg szokta enni, csak nem az egészet. De tápot meg muszáj neki adni, mert az keményíti a székletét. De köszi a válaszokat. A Taste of the Wild tápot még ki próbálom, hátha neki is megszűnik ez a probléma. Sok jót hallottam róla. Ha nem, akkor meg megy tovább az ördögi kör :)
2012. aug. 6. 15:51
 35/35 anonim válasza:

Sziasztok! Nem tudom ,hogy valaki követi e még ezt a témát!

De nekem is van egy kiskutyám,aki iszonyatosan válogat! A konzerves kajákat és a kutya szalamit meg se eszi,a száraz tap közül is a pedigret vagy a friskast,de abbol is csak azt ami nagyon apró! A tejtermékeket mint pl.a sajtott,tejet,tejfölt stb.. egyenesen imádja! Ő főtt ételen,párizsin,meg a lecsókolbaszon kivűl mast nem ismer! Van h haza hozok neki 1kg felvagotatt 3 napig eszi aztan hozza se nyúl,most sonka felvágotatt raktam elé,egy falatott nem evett belőle,viszont ha zsíros kenyeret vagy vajas kenyeret adok neki azt bepuszilja! Tudom hogy en vagyok a hibás,mert úgy kezelem mint egy gyereket,de sajnos már annyira nem birok vele,hogy muszalj volt segitseget kernem tölletek! Ha meg nem adok neki akkor meg nekem van lelkiismeret furdalásom! Jah és a szaraz mindig elötte van,azt sose teszem el neki!

Elöre is köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!