Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen furcsa a kutyám?

Miért ilyen furcsa a kutyám?

Figyelt kérdés

Mostanában(kb másfél hete)nagyon nyugtalan.Azóta egyre idegesebb amióta hazajött apukám külföldről(legtöbbet a kutyánkkal én és az apukám törődünk).Ma már nagyon szokatlan dolgokat csinál:nagyon szomjas volt és odavittem neki a tányérját(azt hittem hogy nem találja vagy vmi) hogy igyon.Eléraktam és csak nézte de nem ivott.aztán kicseréltem benne a vizet és azt is eléraktam.Nézte a vizet közelről és csak a fejért forgatta mintha látna benne vmit s közbe nyüszített és szagolt.Ez csak egy doolog a száz közül...Nagyon ideges:fel-alá rohangál a kertben és közben ugat;Ingerlékeny;egy csomó kajáját elás és megse eszi....

Hozzá kell tennem hogy anyukám rákos beteg.Szerintetek mi lehet az oka ennek a nagy változásnak? Nagyon félek hogy valami komolyabb baja van/esik!



2012. aug. 6. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
el tudom képzelni, hogy anyukád betegségével kapcsolatban érzett meg valamit, de lehet, hogy szimplán csak a melegtől van.
2012. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézessétek meg állatorvossal, akár betegség tünete is lehet, hogy ilyen furcsa, de bármi más, az életetekben bekövetkezett változás is okozhatja, akár anyukád betegsége is.

Mennyi idős, mennyit sétáltatjátok, és miből áll a vele való foglalkozás? Ha eddig inkább csak a kertben volt, akkor valószínűleg segítene valamennyit, ha rendszeresen és intenzíven foglalkoznátok vele, összeszedettebb lenne és nyugodtabb is.

2012. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3éves múlt májusban,sokat foglalkozok vele.Ált. játszok és sokat van elengedve az udvaron.Kb egy héten egyszer kiviszem egy kicsit az utcára.De eddig nem volt ilyen...
2012. aug. 7. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég kevésnek hangzik így. Foglalkozz vele többet, és másképp. Vidd sétálni minden nap, és ne csak játssz vele, hanem tanítsd, adj neki feladatokat, amik az agyát is fárasztják kicsit. Ez ugyan nem oldja meg a problémát valószínűleg (ahhoz előbb be kéne azonosítani, hogy pontosan mi a gond), de rengeteget segíthet a kutyán.
2012. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
minden nap vele töltök 1 vagy másfél órát.És hogyan taníthatnám?Mikre?Miket érdemes?
2012. aug. 11. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!