Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről mi a véleményetek? A...

Erről mi a véleményetek? A vakvezető kutyák csak vezetik a gazdájukat vagy a védelmük is feladat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval testvérem vak (születése óta),van egy Labrador vakvezető kutyája (pontosabban már csak volt).

Megpróbálom röviden leírni a történetet:Sétált az utcán és kirabolták (állítólag romák),természetesen vele volt a kutyája is.A pénzét,iratait vitték el.A kutya állítólag meg akarta védeni,neki akart ugrani a támadóknak.DE én úgy tudom,hogy egy ilyen kutya SOHA,semmilyen körülmények között nem támadhat!Mert mi van,ha NEM is akarták volna megtámadni?

A vége az lett,hogy a Labrador elrántotta a tesómat és megsérült,mert utánuk akart menni a támadóknak,akik persze leléceltek.

Hol lehet kérvényezni,ha új kutyát szeretne? Mert nem szeretné,hogy egy dög elrántsa,nincs elég baja anélkül is.Akkor inkább rabolják ki,minthogy megsérüljön...

Hogyan voltak képesek egy ilyen kutyát a kezére adni egy VAK embernek???


2012. aug. 6. 13:58
1 2 3
 21/27 Szilvi & Argos ***** válasza:
Igen, Csepelről írtam! De mondom, ez mára változott
2012. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%
nem csoda hogy elvitték. Ey vakvezető semmilyen körülmények között nem támadhat emberre.
2012. aug. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
A témát lezárom.Azt mondták a kiképzők,hogy ilyet nem csinálhat.Tehát a kutya nem jön vissza,a tesóm újat kap,egy Goldit,aki idősebb (olyan nyolc éves körül van).
2012. aug. 7. 12:11
 24/27 anonim ***** válasza:
44%
nektek nem kell kutya
2012. okt. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Tiszteletem nos őszinteleszek a kutya valóban elviekben nemtámadhat semmilyenköürülményekközt én egy kicsit még se bánom hogy a kutyáman megvan a védőmhanizmus lévén hogy az nemfajul tettlegességig és undorítóak a mai emberek némelyike kivétel erősíti a szabályt nekem ad egy biztonságot hogy számíthatok a kutyámra de valóban szándékosan támadásra trenírolni a kutyát szigoruan tilos. mindemellet onnantól fegyvernek minősül
2013. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A csepeli kutyusok nem a legjobbak. Miskolcnak van nagyon jó híre. És tényleg jók a kutyáik, személyes tapasztalat.
2013. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 bius95 válasza:
A vakvezető kutyákat direkt úgy képezik ki,hogy ilyen esetekben nem hogy ne támadjon,de el is szaladjon.A történetedből már megértem,hogy ez miért van,de olyat is hallottam,hogy pusztán azért okítják őket menekülésre,mert elég sokat érnek az államnak.
2013. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!