Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen melegben hogyan oldjátok...

Sippara kérdése:

Ilyen melegben hogyan oldjátok meg a sétát?

Figyelt kérdés
Iszonyú meleg van, a huskym már a lakásban is "döglődik", én most értem haza, odakint halálos az idő. Levigyem egyáltalán sétálni, vagy várjam meg, amíg hűl valamicskét az idő? Ti leviszitek ilyenkor hosszabb szőrű kutyáitokat?
2012. aug. 6. 16:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hazafelé húzna (ha hagynám), belefekszik a nyakörvbe, mindezt akár 10 perc séta után. Mentett, szörnyen szocializált, suliba csak szeptembertől megy, addig próbálnám szocializálni, de iszonyú nehéz (kutyás ismerősök hiányában főleg)...
2012. aug. 6. 20:29
 12/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kertes ház, napi két séta.

Délelőtt olyan 8-9 közt megyünk, vagy boltba, ügyet intézni busszal (elég jól viseli, nem rohanunk, árnyékos részen vagyunk), vagy le a Duna partra, itt ugye fürdik.

Este pedig 17.30-18 óra fele gyalog vagy bringával megyünk le a Duna partra: ha bringával, akkor egy szűk km futás után azonnal a vízbe megy. Tehát alapos, fél órás-órás úsztatás van az elején, aztán gyakorlás, frisbee, majd séta haza, bringa tolva, vagy lassan hajtva.

Vasárnap délelőtt a melegben bringáztunk 10 km-ert a kutyákkal, de simán bírták, mert mindig vizesek voltak, szinte km-enként megúsztattuk őket és nagyon lassan mentünk.

Itthon pedig csak a gödrében alszik, délután fele jön be a fürdőbe hűsölni :D

2012. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Na, most hajlandó volt sétálni, haverkodott is a maga módján pár kutymával, több, mint egy órát voltunk lent :)


Szilvi! Ha nem vagyok indiszkrét, merrefelé tudtok nyugodtan lemenni a Duna partra? Gondolkozom az úsztatásán - még sosem próbáltuk, sőt, szerintem még sosem úszott :) -, csak nem tudom, hol lenne a legjobb.

2012. aug. 6. 23:05
 14/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Budapesten, Csepelen lakunk a Kis-Dunától 3 perc sétára :)

Elég sok husky-t láttam, aki imádta a vizet...egy próbát megér!

2012. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!