Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melegben ti hogy oldjátok meg...

Melegben ti hogy oldjátok meg a futást?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy mentek mint eddig? Melegben egyszerűen én nem bírom, este pedig nem szeretnék. Nem kifogás, mert tényleg minden nap futottam eddig egy órát. De egyszerűen tényleg nem bírom melegben. És még 7 óra körül is az van.
2012. ápr. 29. 21:49
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Öltözz máshogyan. Fuss parkban. Vigyél innivalót (bár ez mindig alap). Annyira azért idehaza nincs meleg, főleg most. Mi lesz később???
2012. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most fél 8 kor mentem ki, nem volt olyan meleg felvettem egy bő pólót egy térdnadrággal, vittem vizet magammal és nem az utcákban kocogtam hanem kint a mezőn meg a kis erdőben a fák közt.
2012. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyira nincs meleg ma a napon a hőmérő 38 fokot mutatott szerintem ez meleg.


Miért nem szeretnél este futni???

Én ma fél 8-kor mentem el futni és még világos volt kicsit a szürkületbe értem haza.

2012. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék este, mert én is mezőn szoktam futni, és ott nincs lámpa. A legutóbb fél hétkor próbáltam meg futni, akkor még nagyon meleg volt. De akkor megpróbálom fél nyolctól, viszont fél kilencre meg már sötét van.
2012. ápr. 29. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is reggel korábban kelek és akkor megyek. Reggel 7-8 óra magasságában nincs még 30 fok.

Szerencsére terepen futok, és ott mindig jár a levegő. De naptej, napszemüveg, sapka az van rajtam.

2012. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mivel mezőn futsz vegyél egy fejlámpát és úgy látsz is és nem is melegben futsz vagy


reggel korán felkelsz és elmész

2012. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron próbálkoztam először a futás és egészséges étkezés kombójával fogyás céljából. Akkor reggel jártam futni és nagyon jó volt! Általában fél 7-8 óra között futottam, mikor hogy. Nagyon jó volt, felébredtem tőle, nem volt még nagyon meleg, és az eredménye is meg volt. De sajnos abbahagytam, mert elmentem diákmunkára és 4-kor keltem, este meg hulla fáradt voltam. :D


1 hónapja megint belevágtam, imádom! Ha tehetném most is reggel járnék futni, de mivel, ha suli van alapból 6-kor kelek ezt nem tudom megoldani. Legalább 40-45 percet futok egy alkalommal, 10 percre van a pálya tőlünk, legalább 5 perc bemelegítés, majd 5 perc nyújtás, újabb 10 perc mire hazaérek, lezuhanyozni. Tehát nagyon korán kellene kellnem, amit nem bírnék.

Eddig 5-6 körül jártam futni, most a meleg miatt ki tolom egy kicsit és csak 6-7 óra körül fogok menni.


Egyébként a titkom: basebollsapka, naptej, rövidnadrág, póló/ujjatlan, víz, víí, víz! :)

2012. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!