Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lefotózhatják a kutyámat...

Lefotózhatják a kutyámat engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Vagy ez személyi jogok sértése?
2012. aug. 6. 21:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig megtehetnéd. Mint írtuk, a kutyáknak nincsenek személyiségi jogaid, a dolgokon meg ilyen jellegű kizárólagossága nem áll fenn a tulajdonosnak.


(Tudom, erre sokan fognak ugrani, de polgárjogilag - ebből a szempontból - a kutya dolognak számít.)

2012. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
*jogaik
2012. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki fotózott? A másik kutya gazdája?
2012. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen ő fotózta le miután össze ugrottak. (kutya futtatón)
2012. aug. 6. 21:38
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felkészült bizonyítékkal, ha komolyabb sérülést szerezne a kutyája. Vagy tetszik neki, ha a kutyája agresszív más kutyákkal és vagánykodik a képpel. Az utóbbit tartom valószínűbbnek. Milyen fajta kutyák?
2012. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Övé westi enyém pincsi. Kétlem, hogy bárkiben is kárt tudna tenni ilyen száj szerkezettel :DD
2012. aug. 6. 21:43
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Szerintem ne törődj vele. Az is lehet, hogy tetszik neki a kutyád.
2012. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te lefényképezel például egy sportolót verseny közben, biztos nem kezdesz el érdeklődni, hogy megengedi-e!
2012. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szerintem azt hitte uszítom a kutyát. Mert az enyém hátulról szaladt oda mikor meglátta. Összementek, a csaj lábbal arrébb tolta/rúgta az enyémet. Én vissza hívtam. Aztán mentünk mögöttük én meg mondtam poénból hogy fogd meg. Persze a kutyám nem indult meg. És amikor elmentünk mellettük pórázra is tettem, csak aztán elengedtem mert megálltak. De ők meg elindultak újra és az én kutyám meg megállt és várta hogy mi fog történni. Kb fél méter volt a két kutya között és akkor fotózta le. Ha az enyém annyira szét akarja tépni akkor nem állt volna ott nyugodtan.
2012. aug. 6. 21:46
 20/22 A kérdező kommentje:
Persze egy versenyen más vagy kiállításon. Ott is fotózták már le. Meg a futtatón is ismerősömék, de egy vadidegen ne fotózza már a kutyámat csak úgy.
2012. aug. 6. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!