Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeszeditek a kutyasz. Rt?

Ti összeszeditek a kutyasz. Rt?

Figyelt kérdés
A legtöbb helyen nincs kirakva külön kuka a "cuccnak", ez esetben is felszeditek, és bedobjátok egy sima kukába?
2012. aug. 7. 10:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Belvárosban, parkban mindig felszedem, viszont nem fogok fél óráig szarral a kezemben kukát keresni a külvárosban, ugyanis a kertvárosban sehol nincs kuka. Azt végképp nem tudom megérteni, ha valaki bezacskózva hajítja el, ennek mi értelme van? Még a környezetet is szennyezed.
2012. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Városban igen (bár vannak kivételek mikor bemászik a bokorba akkor nem tudom össze szedni)erdőben viszont nem
2012. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Otthagyni nem szeretem, mert ahogy én is és a kutyám is, úgy más is beleléphet. Számomra ez az az eset, hogy akkor melyik ujjamat harapjam meg. Mezőn nyilván nincs kuka, a szaros zacsit nem fogom zsebre tenni, még ha csak egy kicsit lesz is kakis, amíg odébb dobom vele az útról...
2012. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én is összeszedem városban, én sem szeretek kutyaszarba lépni, akkor más se lépjen az én kutyáméba. Mellesleg elég rossz kerülgetni őket. Nálunk sajnos nem sokan szedik fel. Főleg az idősek nem, pedig ők papolnak a legjobban.

Ha erdőben vagy ilyesmi helyen sétálok, akkor nem szedem fel, olyankor egyébként is elvonul a kutyám és nem az útra piszkít.

2012. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra! Akkor fogj meg egy levelet és azzal, de könyörgöm, ne csomagold be zacsiba és úgy ne dob el! Ha végképp semmi sincs, akkor inkább hagyd ott! Pár nap alatt lebomlana, de a bezacskózásnak köszönhetően ez az idő több, mint 1 évre nő.
2012. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Össze szoktam szedni, kivéve ha valami olyan helyre kakil, ahol nem férek hozzá. Mivel nemhogy kakás kuka nincs, de még sima kuka sem nagyon, ezért akár órákig zacsival sétálok, amíg hazaérek vele.
2012. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Szilvi & Argos ***** válasza:

Belvárosban, forgalmas részen, kertvárosban, parkokban leggyakrabban felszedem, kivéve, ha olyan sűrű bokorba, magas gazba produkál a kutyám, ahonnan szinte ki se tudnám bányászni...ugyanis előszeretettel a legmagasabb pontra ürít, nagyon eldugja :D

Duna parton a nádas mellett és a fenti placcon nem szedem, mert eldugja, ergó nem lép bele senki...a duna parti sétányokon, réteken szoktam szedni, ha látható helyre tesz a csomagot és van kuka...a kedvenc rétünkön szokott lenni egy zsák a fán, oda szoktam dobni...tegnap pont nem volt a zsák, kuka se közel, se távol, hát otthagytam, ahol volt.

Az egyik parti részen vannak ingatlanok, ott felszedtem egyszer, de kuka nem volt...viszont illegális szemétkupacok voltak, ezért odaraktam a zacsit...

2012. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Little Red! Hidd el, olyan helyen zacskózom, ahol az esélye elég nagy még mezőhöz képest is, hogy belelépjen valaki. Az 1 év alatt 2 ilyen eset fordult elő. Elmondani nem tudom, hogy mennyire utálom, ha valaki nem szedi fel a kutyaszart, 1 héten belül lépett bele Joey és ha nincs más megoldás, akkor marad az, amit írtam.
2012. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
*2x lépett bele Joey...
2012. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy bele léphetnek. De sokkal nagyobb kárt teszel azzal, hogy zacskóstól eldobod a francba minthogy otthagyod. Amúgy meg ha belelép mivan? Ahogy szaladgál úgyis lekopik a lábáról, max séta után megmosod a lábát.
2012. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!