Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartanak az emberek...

Miért tartanak az emberek PANEL lakásban, lakótelepen kutyát? És miért nem szedik fel maguk után a kutyasz@rt sétáltatás közben?

Figyelt kérdés

Leszögezem: Akinek nem inge, ne vegye magára!

Eddig szerettem a kutyákat, de mióta anyuka lettem egyre kevésbé szeretem őket. Ahol lakunk van egy nagy park, a parktól 150 méterre van egy kutyafuttató. Az emberek mégis a parkba viszik csak a kutyájukat, ahol persze nem szedik össze a kutyasz@rt! 1,5 éves a kislányom és sajnos nincs olyan hét, hogy ne lépne bele kutyakakiba. Annyira, de annyira dühös vagyok már!!!! Miért kell azt a kevés szabad zöld területet is átadni a kutyasz@rnak???? Én is kidobom a k@kis pelenkát a kukába; a kutyások miért nem tudják ezt megtenni???? A gyerekek olyan szívesen játszanának a falevelekkel, de nem, nem lehet elengedni még a parkban sem a kezét, mert kettőt lép és kutyagumis lesz a cipője. Egyszerűen undorító!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kedves kutyatartók, nézzetek kicsit magatokba és szedjétek fel a piszkot a kutyák után!!! Köszönöm a többi gyerekes család nevében is!!!


2009. nov. 24. 13:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
67%

100 %-ig igazad van,bár nálunk még baba nincs,de kutyatartó vagyok,és folyton olyan helyre szalad oda a kutyusom ahol kutyagumiba lép,és azt szagolgatja,pedig 100m-enként kinn egy kutyawc-amiben benn a zacsi is!

Mi minden reggel ugy sétálunk hogy 2 zacsiért elmegyünk,aztán kaki és fel is szedjük,gondolok az emberek gyerekekire és másik kutyás társaimra is

2009. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
95%

azért nem szereted a kutyát mert kakil?

neki is kell!

inkább a gazdáját utáld aki nem szedi fel utánna

2009. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
51%
a gyereket vidd játszótérre. ott van falevél, és nem mennek be a kutyák.
2009. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló: a gyereket a játszótérre viszem, de ha megyünk a boltba, akkor át kell mennünk a parkon... és miért az ember alkalmazkodjon a kutyagumihoz??? Nem felelőssége minden kutyatartónak a piszkot maga után felszedni??? Ez elvileg büntethető is!!!


Kedves 1. válaszoló: köszönöm, hogy gondolsz ránk! Bárcsak többen gondolkoznának így...

2009. nov. 24. 14:08
 5/51 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a környéken vannak kis boxok, amikben olyan zacsik vannak, amikbe fel lehet(ne) szedni a kutyapiszkot. Van, aki használja, de mindenki nem. Bár itt parkos környék van, ez mégis a belvárosban rosszabb.

Jártam kint Olaszországban több alkalommal is, a Garda tónál pl. ugyanígy vannak ilyen zacsis boxok, és ott erre az emberek figyelnek is, Velencében viszont nem alkalmazzák, és ott a sikátorokban elég sok helyen lehet kutyapiszokkal találkozni.

Még ha valaki automatikusan nem is hord magával zacsit, de ha több ilyen boxot helyeznének ki és folyamatosan feltöltenék, lehet, hogy rá lehetne nevelni a kutyatartókat, hogy használják is.

Egy dolog, hogy a kutya is végzi a dolgát, de nem mindegy, hogy hova, és nem mindegy, hogy ahova nem kéne, ott marad-e vagy nem, és ez már a gazdi sara.

2009. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
55%
Hát még a kutya mit szól a te piszkodhoz. A szaros pelenkáid jobban rombolják a környezetet mint a kutyaszar. Lehet lepontozni
2009. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
84%

Hát ne a kutyákat utáld szerintem, a kérdésedet meg irtó hülyén tetted fel, ennyi erővel én meg boncolgathatnám, hogy panelban mi a francnak vállalsz gyereket, szüljél kertes házban, aztán nem kell parkba vinned.

De! a többiben igazad van, kritikán aluli a helyzet néhány városban. Aki meg összeszedi, az se jár jobban, mert pont őt cseszegetik, mintha nem lennének kóbor kutyák vagy hajléktalanok, vagy épp anyukák, akik a játszótér bokraiban pisiltetik meg kakiltatják a gyereket (én legalábbis nem láttam még olyan kutyát, aki zsepivel megtörli a seggét).

Akinek nem inge, ne vegye magára:)

2009. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
69%

igaz van a 14.14-esnek.

a kóbor kutyák után nem szedi fel senki, nameg a bokorba kakiló kisgyerek után sem.

aki pedig egy bevásárlóközpont kajáldás részében cseréli ki a gyereke szaros pelenkájáját....azmár mindennek a teteje. ha nem inged, ne vedd magadra.

2009. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
63%
vki írta, h a bokorba pisiltatják a gyereket, az még a jobbik eset.. van, h csak simán a járda közepén. meg a teszkó fagyasztópulton gyereket szoptatókat is nagyon bírom.. meg a kis köcsög gyerekeket akik direkt hergelik a kutyámat, meg a nagypapit is, aki megfogja és kidobja a homokozóból a 3 hónapos kutyámat, aki természetesen még nem tudhatta, h neki ezt nem szabad.. egyébként összeszedem a szart, de nagyon utálom az ilyen höbőrgő hülyéket, szóval remélem egy nap többször is belelép majd a gyereked, meg te is.. szegény gyereket meg vidd inkább játszótérre, ott legalább nem csak falevelekkel játszat. és boccs, de ettől én is "olyan dühös vagyok már ezerfelkiáltójel!!!!!!!!!!!!!!!!"
2009. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
47%
Nézz a lábad elé és nem lépsz bele,menj játszótérre.Ha meg tudod hogy valahol kutyaszar van ne vidd oda a gyereked.
2009. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!