Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeszeditek a kutyasz. Rt?

Ti összeszeditek a kutyasz. Rt?

Figyelt kérdés
A legtöbb helyen nincs kirakva külön kuka a "cuccnak", ez esetben is felszeditek, és bedobjátok egy sima kukába?
2012. aug. 7. 10:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egyszer az én kutyámat futtatón szarba lökték bele. Kistestű. A kutyának kb a fele tiszta szar volt, nem csak a talpa. Guszta volt haza vinni, de az ilyesmi előfordul.
2012. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én mindig, mindenhol összeszedem, nálam alap. Kutyakaka gyűjtő a mi városrészünkben nincs még sajnos, általában pont a környéken végzik a dolgukat, akkor meg a rendes szemetesbe dobom. Előfordult olyan is, hogy belvárosban jött rá a köves úton, ahol se közel - se távol nincs fű, elvégezte a dolgát, felszedtem, vízzel kicsit felöntöttem és nem is maradt nyoma.:)
2012. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem mindig kopik le, ha friss, simán bemegy a lábujjai közé is, azon kívül, ha kocsival vagyunk, nem mindig van lehetőség lemosni a lábát, nem túl guszta, ha szaros lábbal beszáll a kocsiba, ugyanez ha a lépcsőházban és a lakásban végigbaktat kakás lábbal, mire le tudom mosni neki... De ahogy írtam, 2x fordult ilyen elő, hogy zacskóba kellett szednem és nem volt kuka és eldobtam. Egyik esetben vízpartot vett körül egy hatalmas mező, ahol emberek is voltak, fürödtek, akárcsak mi - a kutyával -, azt hiszem kaptam volna a szúrós tekinteteket, ha a kitaposott útról, ahol az emberek ill. az autók járnak, nem szedtem volna össze...
2012. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már h Ádi úgy lépett bele, h felül a lábujjai közt úgy jött ki, mint a gyurma. Után takaríthattam a liftet, a lépcsőházat, itthon pedig a kádig vezető utat.


De akkor se csinálj ilyet h zacsistul eldobod. Ha már autóval vagytok, akkor oda egy becsomózott zacsit is beletehetsz és hazaviheted. Volt már h olyan helyen voltam, ahol nem volt hová kidobni, betettem a kocsiba és bizony hazahoztam :)

2012. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én meg általában a fél városon cipelgetem, mert kukát luxus kihelyezni. Annak mi értelme lenne hogy felszedem, és az első bokorba bedobom...
2012. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!