Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még mindig szomorú vagyok....

Még mindig szomorú vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég nyálas meg kicsit szégyellem is magam de hát ez van.

A kutyám 1 éves korom óta mindig mellettem volt és tegnapelőtt reggel mikor felkeltem nem mozdult, megráztam egy kicsit, nehezen kinyitotta a szemét és ennyi volt. Nem reagált semmire. Már 21 éves volt úgyhogy gondoltam hogy nem sok lehet már neki de arra nem számítottam, hogy pont most. Előző nap még játszottam vele meg minden. Ha belegondolok mindig mellettem volt és nagyon sok dolog történt velünk, egyszer meg is védett egy másik kutyától. Sírtam miatta pedig nem szoktam. Elfelejteni nem akarom de akármit csinálok nincs semmitől jobb kedvem és nincs kedvem semmihez.

22/F


2012. aug. 7. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Állítólag egy kutyát csak egy másik kutya pótolhat. Én nagyon szeretem a kutyákat, valószínűleg nem is tudnék kutya nélkül élni. Volt egy, de 4 éves volt amikor kiszökött és nem jött vissza. Amikor eltűnt hoztunk egyet, de ha nem tűnt volna el akkor is hoztuk volna :) és egy kicsit tényleg jobb lett tőle. Szóval ha teheted szerezz egy másik kutyát, de ne felejtsd el a régit!

És egyáltalán nem szégyen, mert ő volt a legjobb barátod!

2012. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem vigasztal, de mit nem adnék, ha a kutyám így hagyna majd itt engem egyszer... 21 évesen, és úgy, hogy nem volt beteg...

Csak az idő segít, sajnos nem tudunk tanácsot adni. Vagy vegyél magadhoz egy másik kutyát, ha úgy érzed, hogy képes vagy rá.

2012. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szomorú esemény, de ő nagyon sokáig élt gondolj erre, és ha tudsz hozz el pl menhelyről majd egy új kis blökit, akivel új kalandok elé néztek :)
2012. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!