Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ember attól még nevelhet...

Az ember attól még nevelhet és tarthat jól kutyát, hogy nap közben nem tudok vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Még suliba járok. És igen, vannak szüleim, de Ők meg dolgoznak nap közben (szerintem az a normális)...

És olyan fajtát szeretnék ami nem egy döglős kutya(argentin dog) és úgy tudnák vele foglalkozni, hogy reggel suli előtt megsétáltatnám olyan háromnegyed-1 órát, majd vagy a kertben vagy a lakásban lenne, és olyan 2 körül érnék haza, és utána tudnám megint megsétáltatni, meg foglalkozni vele estig.

Hétvégén tudnék vele egész nap foglalkozni.

Most ez így hogy hangzik?

Mert az mondta ismerősöm akinek van 3 huskíja(és fut velük, meg sportol velük, meg neki könnyű, mert van gyereke aki otthon dolgozik számítógépes munkát, és kitudja vinni a kutyákat akkor is sétáltatni) hogy Ő nem venne kutyát ha egyedül maradna napi 6-7 órát...

De az embernek csak van más tevékenysége a kutyán kívűl is nem?

Hát tanulni/dolgozni kell hogy legyen pénz a kutyát etetni nem?



2012. aug. 9. 12:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha van kertetek az jó :) amúgy simán tarthatsz így kutyát!! :)


ha én kertesbe laknák akkor én délután vinném el egy 1,5-2 óra intenzív sétára a kutyámat, meg otthon a kertbe játszanék vele tanítanám stb..hétvégén pedig kirándulások..


de tényleg jól gondold meg a kutyát,mert mint írta az egyik válaszoló az öcsével kapcsolatban és hát ez elég sok fiatalra illik!!!

mindig kell szakítani időt a kutyádra ,mert nem pár évre veszed hanem 10-15 évre!!! szóval jól gondold meg,mert a kutya sinyli meg az ilyeneket általában!!

szerencsére nálunk a szüleink is szeretnek foglalkozni a kutyával így ha tesómmal elmegyünk pár napra akkor ők sétáltatják gondját viselik ,nem szívesen hagyom otthon ,mert tudom én választottam a kutyát,de tudom jó helyen lesz mert a szüleim szeretik :)

2012. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!