Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kevésbé fog unatkozni...

A kutyám kevésbé fog unatkozni, ha szerzek neki egy társat?

Figyelt kérdés
Már nem minden nap tudok annyit lenni a kutyámmal, mint régen a munka miatt. Minden nap próbálok minél többet vele lenni, de van olyan nap, amikor csak 1-2 órácskára tudok foglalkozni vele és nem szeretném, hogy unatkozzon. Ha veszek mellé egy másik kutyát, akkor tényleg kevésbé fog unatkozni. Azonos vagy ellenkező neműt érdemesebb?

2012. aug. 10. 21:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember nem azért vesz mégegy kutyát hogy a másik ne unatkozzon, de egy kutya a másik kutyának ugyanugy társ mint neked egy barát.
2012. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

18-asnak.

Pont akartam írni hogy egy kut

2012. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%
Hogy egy kutya nem olyan mint egy gyerek. Egy kisgyermek tényleg 24 órás figyelmet és foglalkozást igényel. Ne vegyük már egy kalap alá a háziállatot és egy gyermeket.
2012. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
10%
Hát ne is vegyük. A kisgyermek például pár év után megtanulja elmondani amit gondol, bekötni a cipőjét, meg kitörölni a fenekét, sőt ha nagyon akar akkor még a boltba is el tud menni, sőt egyszer csak még ki is repül. A kutya meg 15 évig ugyanolyan állapotban "marad a nyakadon". Különben is magad ellen beszélsz. Ha a kutya nem olyan mint a gyerek, akinek 24 órás felügyelet kell, akkor a kutyát minden szívbaj nélkül egyedül lehet hagyni amíg más dolgod van, és nem kell, hogy minden pillanatban a fenekében lógjon egy másik élőlény...
2012. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mért beszélnék magam ellen, mikor csak egyszer írtam, a 23ast.Többször nem írtam szóval nem értem.
2012. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

ha egy kutyára sincs időd akkor, hogyan fogsz foglalkozni kettővel?

foglalkozz legjobb tudásod szerint a meglévővel, kellj korábban sétáljatok minden nap, kérj meg egy jóbarátot, hogy amikor nem érsz rá foglalkozzon vele ő sstb....mindig van megoldás, egy másik kutya nem a megfelelő válasz az időhiányra!

2012. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!